Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babatok az alvason kivul...

Babatok az alvason kivul szokott a kisagyban lenni?

Figyelt kérdés
Jatszani vagy valami?1ev koruli
2009. szept. 2. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor rakom be ha veszélyforrás van a lakásban és nekem mondjuk pisilni kell menni vagy becsönget a postás, de egyébként sem tűrné.
2009. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. 10 hónapos, van járókája, kiságyat csak alváshoz használjuk, kivéve a fenn említett eseteket, ha a kiságy közelebb van mint a járóka.
2009. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is csak alvásra használjuk a kiságyat!Játszani a járókában kell szerintem!Bár én nagyon ritkán rakom be abba is max ha jön a postás vagy wc-re megyek.Megjegyzem fél szemem mindig a gyereken van mert hamar baj lehet!
2009. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiságyban csak aludni szokott. Ha ébren van, és ki kell mennem, vécé, konyha, ilyesmi, addig berakom a járókába. Megszokta, szereti azt is.
2009. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom 17 hónapos, néha bekéretőzik az ágyába és ott játszik a babájával. Betakargatja, puszilgatja, stb. Nekünk is van járókánk, szóval szerintem nincs abban semmi rossz ha nem csak kizárólag alvásra "használja" a kiságyat!
2009. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!