Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitaminokat adtok...

Milyen vitaminokat adtok kisgyereketeknek?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves múlt, bölcsis már szeptember óta. Én még nem dolgozom, így nem gond ha beteg. Sajnos tényleg 2 hetente beteg, általában a torka sajnos, szerintem ez lesz neki a gyenge pontja.

Most úgy néz ki, találok munkát, de ott próbaidő alatt nem nagyon kéne ezt a 2 hetes betegszabit eljátszani, hogy meg is maradjon a meló (anyagilag nagyon kéne ).

Végig csináltunk már orvosi javaslatra 2 immunerősítő gyógyszeres kúrát, minden nap fixen frissen facsart citrommal ízesítem a teáját, így kb majdnem egy egész citromot bevesz a kis szervezete, plusz kap gyümölcsöt is.

Mégis betegeskedik, igaz a komolyabb bajokat eddig megúsztuk, de sajnos mindig lázas lesz a torkával.

Milyen vitamint javasoltok, ami esetleg még segítene, hogy jobba bírja a szervezete? Ti miket adtok?


2013. jan. 28. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Béres rágótablettát, vagy Marslakócskák multivitamint.

Évente 2x ha beteg.

2013. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet adok c-vitaminnal.
2013. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Pont ezt amit te leírtál. Gyümölcs zöldség. adjál neki paprikát meg mindenféle nyers zöldséget.


a vitaminoktól nem lesz az immunrendszere erösebb. vitamin akkor kell plusszban a gyereknek ha vitamin hiányos mert rosszul táplálják.

2013. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor én és az első válaszoló rosszul tápláljuk a gyerekeinket mert vitamint adunk neki.
2013. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cebion Multit kap, szeptember óta bölcsis, egyszer volt egy hetet itthon, amúgy 1-2 napot max. Nem annyira beteges. Most pont itthon van, a játszóházban összeszedett valamit. Nekem a gyerekorvos ajánlotta a Cebiont.
2013. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. jan. 28. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölccsel, zöldséggel "csak" annyi a baj, hogy manapság már azt is mindenféle szerekkel kezelik, így közel sem annyira egészségesek és nincsenek annyira tele vitaminnal, mint ahogy régen volt. Emiatt egy mai gyereknek SAJNOS már nem biztos, hogy elég a zöldség, gyümölcs.

Kérdező: a lányomnak Bronco vaxom port adunk, receptköteles, kúraszerűen kell csinálni, de nem tudom mennyi idős kortól kell. De az biztos, hogy azóta kevesebbet beteg és ha beteg is lesz, gyorsabban, probléma mentesebben túl van rajta. Már a betegségeknél nem is szokott belázasodni, azelőtt sima náthától is lázas lett. Ezen kívül mi még Multi tabs immuno kid-et adunk neki multivitamint, de ez azt hiszem csak 3 éves kortól adható. Ezen kívül nálunk az vált be, hogy ha az első jelet látom rajta (ez kb. 3 tüsszentés) azonnal dupla adag c-vitamint nyomok bele és felvágok egy vöröshagymát. 4,5 éves kislány anyukája.

2013. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Felvágsz egy vöröshagymát???
2013. jan. 28. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen és berakom a hálószobába az ágya mellé vagy nappal a nappaliba. Tuti jó recept takonykórságra. :)
2013. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Büdös van tőle, de nem nagyon érdekel, már megszoktuk. :)
2013. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!