Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondtok a kisgyereketeknek...

Mit mondtok a kisgyereketeknek, hogy került a lakásba az adventi naptár? Ti ajándékozzátok neki, vagy a mikulás ajándéka csak korábban, stb?

Figyelt kérdés

Tavaly ez még fel sem merült bennem, a kislányom akkor másfél éves volt, nem kérdezősködött.

Most, 2,5 évesen már nagyon izgatott a mikulás és a karácsony miatt.

Az előbb összeraktam a naptárat, tettem a zsebekbe édességet és minden napra valami kis ajándékot is. Ezt majd 1-én kell kezdeni, de akkor még nincs itt a mikulás.


Ti mit mondtok, honnan van, tőletek kapja?



2012. nov. 28. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, kitől mástól. Miért kéne a Mikulásnak hoznia? Az Advent várakozást/felkészülést jelent, tehát mondd azt neki, hogy így várjuk a Jézuskát és a Karácsonyt, és mire elfogynak naponként az apró édességek/ajándékok a zsebekből, akkorra eljön a Jézuska is-szerintem.
2012. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Tőled kapja, azért mert várjátok a Télapót, karácsonyt.
2012. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk kétféleképpen van.

Van egy Milka csokis adventi naptár, ezt megmondjuk, hogy mi vettük. A másik egy 24 csillag zsebes fali adventi naptár, ebbe az angyalkák hoznak meglepetést. Ebbe csoki, tégelyes play doh gyurma, kártyajáték, stb. kerül.

Persze azt tudja, mire végetér, jön a Jézuska.

2012. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy fali zsebes, amibe kisebb dolgok férnek. Tőlünk kapják, de én avval vagyok gondban, hogy ha előre beleteszek mindent addig nem fognak nyugodni amíg kiszedik a többit is. 2,5 és 6 évesek. Ti beleteszitek előre vagy csak az aznapit?
2012. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!