Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. s Éjszakai szobatisztasá...

S. O. s Éjszakai szobatisztaság. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

26 hónapos a lányom.

Napok óta ha megfürödtünk, öltöznénk fel, és kitalálja pisi, kaki, éás lél róát ücsörög a bilin,van amikor siekrül neki produkálni,vagy hogy nem . Palust alig lehet ráadni.Ha ráadtuk, még le sem rakt a fejét, közli hogy pisi, veghyük le, ezt eljátszuk 3-4szer. Tegnap meguntam, és közöltem,nincs pelus. Így is féll óürán kerezstül, rohangált az ágy és bili között, de elaudt 9 órakot. Fél2kor kiabált, de szegénykém bepisilt, viszont utána reggelig száraz maradt a bugyi.

Most megint pelsu nélkül alszik,nem tudom hogy ébred.


Folytassuk, vagy mit csináljak???


2013. jan. 18. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van van hogy 3.4 napig tök száraz éjjel aztan bepisil....

de a pelust már rég nem vettem és nem is ohajtok ráadni

2013. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ő ennyire rá van kattanva a témára, segíteném benne. Jó jel, hogy felébredt rá éjjel.

A fiam azon kívül hogy nem akarja a pelenkát, nem akar WC-re jönni, nem ébred fel se ingerre, se bepisilésre. Na ő kap pelenkát, pedig nappal stabilan szobatiszta, nem sokára 4 éves.

2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is csatlakozunk a táborhoz.22 hónapos kora óta szobatiszta nappalra és a déli alváshoz is,azonban az éjszakáink szörnyűek.A pelenkát nem hajlandó felvenni,viszont úgy alszik,mint egy mormota.Semmi nem ébreszti fel.Három és fél éves és állandóan bepisil éjszaka.Éjszakánként ki szoktam őt vinni pisilni,de nem mindig sikerül,az ember egy-két nap után olyan,mint egy zombi.Nem tudom mikor fog végre magától szólni.A pelenkát próbálom sutyiba ráadni ha már elaludt,de ha éjszaka észreveszi,azonnal leveszi.
2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ez a cikk tök jó, hogy olvasd el: [link]


Az éjszakai szobatisztaságot egy hormon szabályozza!

2013. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!