Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos gyerkőcöd miket...

20 hónapos gyerkőcöd miket tud már? Miket szeret csinálni? Szobatisztaság?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyém le van maradva. SZóbatisztasággal nem is próbálkozom. Mindig szól hogy anyu ha bekakált de ennyi. Most fogunk fejlesztőbe menni kivizsgálásra. Remélem még rendbe lehet hozni.
2013. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Előre megjegyezném,hogy nem vagyok elfogult a fiammal,de n teljesen meg vagyok elégedve a fejlődésével.Minden szót ismétel,tő mondatokban beszél,mindent megért,válaszol a kérdésre,egyedül eszik,iszik,nagyon szeret rajzolni,motorozni,építeni a dubloval,könyvet nézegetni,táncolni,szereti a szerszámokat,mindent megszerel,ügyesen mossa kezét,és törli meg,mossa a fogát,levetkőzik,harisnya belebújós pulcsi,póló kivételével ügyesen öltözik,persze gombnál,cipzárnál segítek neki,szabályosan fogja a ceruzát,megmutatja a testrészeit,a könyvben,szobában,vagy kint is az állatokat,tárgyak nagyrészét,szeret szánkózni,dobni,rúgni a labdát,szereti azt játszani megeteti a plüss mackót,vagy a plüss mackója is alszik,sőt karácsonykor megmutatta neki mit kapott,ügyesen szalad mászik,ugrál,a szobatisztaságnál ott tartunk,hogy szól ha tele a pelus,és néha kéri,hogy ültessem a wcre,mindent nagyon megfigyel,minden érdekli,hozza a zsepit odateszi az orrához,és fújja az orrát,többé kevésbé sikeresen,minden szemetet azonnal vissza szemétbe,a bölcsiben szeret a kis társaival játszani,autózni,vonatozni,gyurmázni,festeni,csúszdázni,hintázni,homokozni. Tied kérdező?
2013. jan. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, mit jelent, hogy le van maradva? Orvos, védőnő is megerősítette?
2013. jan. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velük nem beszéltem erről. De egyértelműen le van maradva a kortársaihoz képest, főleg ha a második hozzászólást nézem. Nem beszél csak annyit anyu apu. Egyedül eszik, de azért elég maszatosan néha.
2013. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam se ennyire fejlett mint a második, de szerintem minden gyerek másban jó másban meg le van maradva. Nála már alakul a szobatisztaság, továbbá nehéz formabedobokkal segítség nélkül is játszik. De csak a szavak első két betűjet mondja és öltözes abszolút nem érdekli. Kedves első mégis miket csinál? Nem biztos hogy le van maradva lehet másban jó.
2013. jan. 12. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmit. Formbaedobó pl nem is érdekli. Csak jön megy, rámol magyaráz baba nyelven, mutogat ha akar valamit. GYerekrácsot már megtanulta kinyitni. Babanyelven magyaráz.Pár hét múlva végre mehet bölcsibe remélem az jó hatással lesz rá. Már november eleje óta várjuk, hogy megnyisson a bölcsi és mehessen.
2013. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!