Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodában eszik a gyermeked?

Az óvodában eszik a gyermeked?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az enyémek ettek. Otthon is úgy lettek szoktatva, hogy fél éves koruktól abból ettek amiből a család, tehát megesznek mindent.
2009. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
igen, kannibálok:D
2009. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a kicsi mindent, a nagy válogat,de próbálnak neki alternatívát találni.Viszont ott derült ki,h szeretik a finomfőzeléket,aminek még a gondolata sem merült fel bennem,mert minden gyerek utálja.:DDDD Ha a csoportban jó evő gyerekek vannak,az általában pozitívan hat a válogatósakra is.
2009. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi igen, a nagy nem. Itthon ugyanez a helyzet. De közösségben azért a nagyobb is sokkal jobban eszik,mint itthon,ugyanazt az ételt.
2009. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó. Akinek eszik a gyereke, annak nem hasznos a válasza. A logikáját soha nem fogom megérteni. (Mondjuk nem is igyekszem)
2009. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le a válaszát!!!én most jutottam gép elé ismét és most láttam a lepontozást,úgyhogy kérem nem engem szidni!köszönöm!
2009. aug. 26. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint óvónő, hozzáteszem, hogy a gyerekek nagyon válogatósak és a nem evésnek az is lehet oka, ha éppen az a spagetto nem ugyanolyan, mint az anyáé, már nem is ízlik, villányi kóstolás után. Idővel persze megszokják az óvodai ízvilágot, ami nem nehéz, ha jól főznek. Ha nem jól főznek (ez abból is kiderülhet, hogy több gyermek nem eszik, érdemes szülőknek összebeszélni) és az óvónőhöz vagy óvodavezetőhöz fordulhattok problémátokkal. A másik, pedig hogy válogatósak kicsit, vagy éppen később éheznek meg, s ha olyan az óvónő, elteheti az adagját későbbre, vagy lehetőséghez mértem mással is kínálja, ha nem olyan, akkor tojhat is rá. Én lányom pl nem éhes délben, gyümölcsöt eszik ezerrel, van ilyen, nem én neveltem így, ő ilyen. Mi a gond a kérdezőnél, mert ez nem derült ki számomra?
2009. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most fogjuk kezdeni az ovit és nem biztos hogy bent fogom őket étkeztetni,én itthon minden nap főzök ők pedig félnaposak lesznek....de 1 hét próbát teszünk aztán meglátom....ha éhesen hozm haza őket akkor nem költök feleslegesen....
2009. aug. 30. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!