Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy 21 hónapos gyerek azt...

Ha egy 21 hónapos gyerek azt mondja, hogy anyát nem szereti, csak apát és mamát (ott is csak az egyiket), tudja, mit beszél?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok kérlek, hogy "még gyerek, és hogy persze, hogy szeret", mert van ilyen, hogy nem. Többször is mondta már, és születése óta így érzem én is.
2013. jan. 2. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem arról van szó, hogy nem szeret, legfeljebb arról, hogy a mamának / apának jobban élvezi a társaságát

ne aggódj emiatt, nálunk is ez van :) születése óta, az okot te is megírtad, mókamesterek , és hát egy pici gyerek ezt nagyon élvezi

neked ott a háztartás, az egész nap vele, gondolom nem dobálod a levegőbe szünet nélkül, meg vannak kötelező rossz dolgok

na most mamánál meg gondolom mindent lehet, és azt a kis időt amit vele tölt, azt csak neki szenteli, és hülyül vele egyfolytában

az enyém 3,5 éves, volt idő, 1 éves kora körül, amikor én meg sem foghattam ha itthon volt az apja :( csak az apja csinálhatott vele mindent, ő azt mondja engem is szeret, de egyértelműen apás /mamás, mert valahogy jobban értenek a nyelvén, jobban tudnak vele játszani, hülyülni, kevesebb időt töltenek vele, de az minőségi

2013. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem a lányom idősebb, 6 éves múlt, de még nála is előfordul, hogy azt mondja, hogy nem szeret. Sőt volt olyan, is, hogy kerek perec kijelentette (kb 1 éve), hogy ő csak apát szereti, mert ő játszik vele, mikor itthon van, én pedig mindig csak dolgozok. Nála ez egész pontosan azt jelentette, hogy akkor épp nagyon haragudott rám valamiért, és ezt ezzel fejezte ki. Emellett persze sokszor elmondja, hogy imád, és hogy én vagyok a legjobb anyuka a világon, így ez ellensúlyozza azt a rossz érzést, amit akkor érzek, ha a fejemhez vágja, hogy utál. :) Szerintem 21 hónaposan még nem tudja, hogy ez a szó pontosan mit jelent, csak azt érzi, hogy dühös, és ezzel fejezi ki.
2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a biztatást! Már jobban vagyok :-) Ez már tényleg paranoia és érzékenység. Szerintem sem tudja, hogy mit jelent, most kezdte egyáltalán mondani ezt a szót, még csak gyakorolja kimondani... Meg dühös is, és a többi is igaz. Köszi!
2013. jan. 3. 07:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztosan szeret a lányod, még akkor is, ha nem ezt akarod hallani. Apa és mama biztosan szórakoztatóbb, nálunk is ez van, apa jópofa, szórakoztató, vicces, mindig tök jól elvannak a lányommal, én kicsit görcsösebb vagyok, többet fegyelmezem, így ki merem jelenteni, hogy az apjával jobban elvan. Amikor épp valamin összevesztünk, volt, hogy kijelentette a lányom, téged nem szeretlek, csak apát. Nekem is rosszul esett, de tudom, hogy ez nincs így, csak dühében mondta. És az nem igaz, hogy ez azért van, mert anya sem szereti a gyereket, ilyen hülyeséget hogy lehet kijelenteni????? Gondolom nálatok sincs szó ilyenről, nálunk sincs. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát bizony nagyon szeretem őt!

Bár lehet, hogy nem mindig látszik :-)

2013. jan. 4. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!