Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engedik meg, hogy egy...

Miért engedik meg, hogy egy fiú, aki óvodapedagógiát tanul és a gyakorlati hospitálásokat óvodákban tölti, nőiesen öltözködjön fel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről az jutott eszem, amikor jártam kozmetikus tanfolyamra s egy srác (illetve egy lányos pasi) jött a tanfolyamunkra a csupa lány közé. Meg is lepődtem rajta, hogy fiúként érdekli a téma, de aztán kiderült, hogy szeret nőiesen öltözködni és hogy ez "olyan" nőies meló.
2012. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy nőisen?
2012. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés?

Óvodapedagógián végeztem, volt 2 fiú csoporttársam, egyiknek sem jutott eszébe nőiesen öltözködni. Sőt! A gyerekek azért imádták őket, mert valami mást láttak, tapasztaltak az oviban. A foglalkozások is inkább fiúsak voltak, és ez a kislányokat is nagyon érdekelte.

Mit vesz fel a fiú?

A személyiségével lehet probléma.

2012. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A személyisége nagyon nőies. Illetve maga a kisugárzása. Nem bu.is, hanem nőies. viszont egy hete csajos farmerban láttam tunikával az egyetemen, de olyan is volt hogy szoknyában volt hospitálni. Én ezt konkrétan nem láttam, de hogyan tudják tolerálni az ilyet?
2012. dec. 10. 13:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Az évfolyamtársam azt mondta, hogy férfi testbe zárt nő lehet.
2012. dec. 10. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül homoszexuális az illető, csak így érzi jól magát. Egyébként ha az lenne, azzal sem lenne nagyobb baj. Miért ne engednék, és legfőképpen kinek nem kellene engednie? Felnőtt ember, úgy öltözködik, ahogy jól esik.
2012. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!