Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki ad az óvónéni (k) nek,...

Aki ad az óvónéni (k) nek, dadusnak karácsonyra vmit leírná mi az? Aki szerint ez hülyeség, meg ugyan miért kéne, az légyszi ne írjon, ksözönöm.

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 22:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Húha nagyon nagyon köszönöm, irtó jó ötleteket adtatok :))) Most meg győzzek választani:)

Az aszalt gyümit én is néztem, meg még mézre gondoltam találtam a piacon ami kisebb üvegcse és egy lép is van benne, a mézet mindenki szereti nem? :)

A fiam amúgy 5.5 éves, 2 éve ovis.

2012. dec. 9. 08:13
 12/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok, visszaolvastam az ötleteket itt, a teás ötlet szerintem tök jó
2012. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen teát tavaly kaptak tehát volt ilyen kicsi doboz amihez volt egy kisebb fajta bögre (nem az a nagy hanem inkább csésze) és egy kis dobozos ferrerot meg moncherrit vettem mellé. Most nem akartam ugyanazt :) de nagyon jó ötletek!!!!
2012. dec. 9. 08:32
 14/16 anonim ***** válasza:
én a két óvónéninek és a dadus néninek vettem 1-1 kézi horgolt angyalkát(700 ft volt darabja),meg kapnak még egy egy milka szív alakú bonbont,a kisebb fajtát,az olyan 400 körül van.
2012. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ehhezz nem kell nagy kézügyesség!


nekem nagyon megtetszett!


[link]

2012. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem ezt se nehéz elkészíteni és legalább egyedi:


[link]

2012. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!