Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki ad az óvónéni (k) nek,...

Aki ad az óvónéni (k) nek, dadusnak karácsonyra vmit leírná mi az? Aki szerint ez hülyeség, meg ugyan miért kéne, az légyszi ne írjon, ksözönöm.

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden évben csinálunk nekik valamit. Otthonra is készítünk díszeket a gyerekkel. Nézz körül a neten, olcsó megoldások, amitől ők sem jönnek zavarba, és tényleg az a lényeg, hogy a gyerek szereti őket, gondol rájuk. Ajándékot sosem vennék
2012. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én sajnos nagyon béna vagyok tehát ilyen csinálás nem jön szóba, a kisfiamnak pedig részképesség zavara van tehát épp ez az hogy nagyon rossz a kézügyessége. Vannak vele gondok de az óvónénik és a dadusok is iszonyú kedvesek, türelmesek, megértők, tudom ez lenne a norm. de annyi rémtörténetet hallok ...

Nagyon hálás vagyok nekik tavaly is vettünk apróságot de most nincs ötletem ezért szeretnék meríteni.

Én tudom hogy nekik elvileg ez a dolguk stb. de pedagógus napkor nem szoktunk vinni így karácsonykor meg nekem nagyon fontos hogy a fiammal kiválasztunk nekik valamit és közösen átadjuk, mert nálunk nincsenek nagyszülők.

2012. dec. 8. 22:30
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én sem vagyok olyan ügyes :) De ha nem akarsz saját magad készíteni, én akkor sem vennék direktbe ajándékot, csak valami karácsonyi díszt a fára, kisangyalkát, ilyesmit. De nem tudom te mire gondolsz:)
2012. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó ötlet volna pl. egy teás doboz (ilyen kis fakkokkal elválasztottra gondolok,kimondottan filterek tárolására),tele teafilterekkel.Főleg ilyenkor a nagy hidegekkor.Nem is kerül borzasztó sokba és sok félét lehet kapni.Vannak kedves,karácsonyi motívumokkal díszítettek,stb.Egy ötletnek talán jól jöhet Nektek! :)
2012. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg desszert?
2012. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen korúak, de annak megfelelően esetleg pipere. Fürdősó, fürdőgolyó (a Lushban annyi szép és finom holmi van!), idősebbeknek arckrém, kézkrém.

Az én fiam még itthon van, de húgom kisfia már ovis. Ők saját készítésű mécsestartót és zokniból készült hóembereket visznek.

De süthettek is esetleg mézeskalácsot, mézes puszedlit. Ahhoz nem kell túl nagy kézügyesség, abban talán még a kisfiad is tud segíteni. A végén pedig belerakhatjátok egy szép karácsonyos sütis dobozba.

Vagy vehettek (én mondjuk magam fogom elkészíteni apukámnak) aszaltgyümölcs-kosarat. Nagyon szépeket lehet kapni.

2012. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Mi általában desszertet/csokit szoktunk vinni meg a gyerkőc rajzol valamit hozzá:)Nekem az a tapasztalatom,hogy annak mindenki örül,szívesen megeszi otthon egyedül/gyerkőceivel.

Én is gondolkodtam már kis gyertyatartón/mécsesen/virágon/valami díszkacaton:) de aztán úgy voltam vele,hogy lehet 50 van neki mindegyikből.

2012. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Karácsonyra mi gyertyát, vagy gyertyatartot vettünk, illetve bonbont.
2012. dec. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi könyvutalványt adunk mindegyikõjüknek 5000Ft értékben.
2012. dec. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Tavaly egy pici mécseses gyertyatartót kaptak + pici bonbon (merci) + rajzolt a gyerekem.

Idén kis asztalterítőket kapnak (anyukám varrta) + veszek mellé megint pici bonbont.

Nem kell túlzásba esni, nálunk még ezektől az apróságoktól is zavarba jönnek (a 24 gyerekből 3-4 szülő ad ajándékot) és mindig megkapom, hogy nem kell, nem kell.

Névnapjukra 1-1 tábla milka csokit adtam, attól is kész voltak, hogy minek verem magamat költségekbe.

2012. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!