Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Haragszik az óvónéni?

Haragszik az óvónéni?

Figyelt kérdés
1 hónapja jár a kisfiam oviba.Nagyon jó fej,normális,szimpatikus az óvónénije,gyerekek imádják.De képzeljétek a beszoktatás ideje alatt,sokat beszélgettünk és szóba került,hogy én nem nagyon szoktam nagymamákra bízni a gyereket.Na már most az anyósomat közelről ismeri(szinte szomszédok)és megkérdezte,miért nem.Annyit mondtam,mivel elég koros már,nem merném rábízni,mert szinte le sem tud néha hajolni hozzá.Azt mondta,ne már,nem is hiszem el.Ennyi.Viszont azóta,hetek óta figyelem megváltozott velem szemben.Kicsit flegmább,nem olyen kedves mint az elején.Azon gondolkodom,lehet ilyesmiért kicsit haragudni?Mit gondoltok?Vagy hülyeség?

2012. okt. 25. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rossz passzban van.
2012. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha megváltozott, az az ô szegénységi bizonyítványa. te vagy a gyereked anyja, az vigyázhat rá, akiben te megbízol. 1 ovonôek ehhez meg pláne nincs kôze. mi épp 1 ismerôsômmel épp azon csodálkoztunk, hogy a 4 éves kislányra a majdnem 80 éves nagyi vigyáz, aki csak bottal tud sántikálni egy baleset miatt. nem ítélem el a szulôket, normálisan, kedvesek, jol nevelik, tundérke a kislány, nagyon bírom, remélem sosem lesz ebbôl baleset.
2012. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először én is erre gondoltam,csak rossz passzban van.Na de hetekig??És komolyan úgy emlékszem,azóta ilyen.Ha kérdezem,válaszol,nem bunkó,de ezelőtt szívélyes volt,sokat beszélt velem,ha mentem a fiaimért,most nem szól magától semmit,szóval fura lett.Nem értem..
2012. okt. 25. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magára vette valamiért, mert a családjában rá se bíznak babát, pedig ő óvónő, és most rajtad tölti ki, de simán lehet az is, hogy csak magadból indulsz ki és semmi köze hozzád a dolognak :) Az is lehet, hogy személyes problémái vannak és nem annyira nyitott, mint korábban.
2012. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legrövidebb út az egyenes: nem érdemes rágódni valamin, ami lehet, hogy nincs is... inkább beszélgess vele egy kicsit...akkor majd kiderül.
2012. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. okt. 26. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!