Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha most jó 20as (szűk 21-es)...

Ha most jó 20as (szűk 21-es) a fiam lába, akkor jövő nyárra hanyas szandi lesz neki kb jó?

Figyelt kérdés
Gyakorló anyukák segítsetek! sztem most lesznek a leárazások és fele meg harmad áron lesznek a szandik. ezek a kis manó cipők egyébként is olyan drágák, megpróbálnék venni neki most ősszel jövő nyárra/ tavaszra valót.
2009. aug. 18. 08:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Csitri vagyok nem tagadom nem is akarok egyenlőre felnőtt lenni! Tudod én nagyon is tudom, hogy milyen nehéz anyagilag ruházni egy gyereket a hugomnak én vagyok a 2. anyukája rengeteget vagyok vele pontosan tudom, hogy nem egyszerű mégha én nem is dolgozok. Nem akarok senki életébe beleszólni de akkor én most feltehetném azt a kérdést, hogy te meg mért koptatod a billentyűzetet mikor a gyerekeddel is lehetnél???
2009. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kis 12 éves!

A gyerekem éppen alszik, ha tudni akarod. Olyankor szoktam internetezni.

Te meg jobban tennéd, ha keresnél magadnak valami kamaszoknak való honlapot. Bár még ahhoz is kicsi vagy...

Ahelyett, hogy felnőtteknek okoskodsz szemtelen stílusban, inkább olvass egy kis kötelező olvasmányt, biztos van még hátra... :-)

2009. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!