Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha most jó 20as (szűk 21-es)...

Ha most jó 20as (szűk 21-es) a fiam lába, akkor jövő nyárra hanyas szandi lesz neki kb jó?

Figyelt kérdés
Gyakorló anyukák segítsetek! sztem most lesznek a leárazások és fele meg harmad áron lesznek a szandik. ezek a kis manó cipők egyébként is olyan drágák, megpróbálnék venni neki most ősszel jövő nyárra/ tavaszra valót.
2009. aug. 18. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Jó persze. Szerinted honnan lehetne megállapítani, ez annyi mindentől függ. Kórtól génektől stb.
2009. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
drága vagy... ha nem tudsz építő jelleggel hozzá szólni akkor ne tedd...
2009. aug. 18. 08:11
 3/12 A kérdező kommentje:

ha mindenki hozzászólna hogy nem tudom, én sem, én sem... legalább 400 válaszom lenne.

a félreértések elkerülése végett: választ várok nem kioktatást

2009. aug. 18. 08:13
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Nekem egy 4 éves hugom van. Szerintem jó az ötlet, hogy most veszed meg, mert így ugye sokat spórolhatsz, de ugye nem gondolod komolyan, hogy majd mi akik nem is ismerjük a gyerekedet választ adunk???? Van akinek csak egy számot van akinek 3-at nő! Teljesen igaza volt az 1. válaszolónak így erre a kérdésre senki se fog tudni normális választ adni! Egyébként így láthatlanba én 2 számmal nagyobbat vennék. Pont ezért nem szoktak venni kisgyereknek előrre vagy nagyon drága cipőt, mert nem lehet kiszámítani. Nem hiszem, hogy ezt te nem tudod!

12/L

2009. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
2 gyerekem van,de ez tényleg megjósolhatatlan.A pici 15 hós,most 20-as cipőt hord,de lövésem sincs,h jövő nyárra mekkora lesz a lába.Sztem többet buknál vele(anyagilag)mint ha leárazás nélkül veszed.
2009. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

no ilyen válaszom sem volt még...

kb ennyit vártam volna:

az én gyerekemnek tavaly 19 es cipő kellett nyárra idén nyáron meg már 44 es kell

ha meg lehetne előre mondani hogy mennyit nő pontosan a gyerek lába nem itt kérdezősködnék

ja és kell a normális( általában drága) cipő a manónak amiben megtanul járni- szerintem

egyébként köszi hogy áldoztatok rám a drága időtökből

2009. aug. 18. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 24 est vennék neki! de szerintem lesz tavasszal is leárazás amikor bejön az új divat!

Sajnos jobb tanácsot nem tudok adni, hogy pontosan mekkora kell neki.

Pl a kisfiam most nőtte ki a 20 szandit pedig 22 hónapos.

2009. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én kb 23 asra gondoltam

de idén láttam- lévén első gyerek, hogy májusban 8000ért vettem neki szandit , június végén már 4500ért adták(volna:()a jobb minőségűt

meg szandi tulajdonképpen áprilisól szeptemberig/ októberig kell

2009. aug. 18. 13:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak tavaly 21-es lába volt, idén 22-es.
2009. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szintén 21-es a kisfiam lába (16 hónapos). Én vettem neki a leárazásokkor (mert nagyon jó márka és féláron volt) egy 25-ös szandált. Ez az egy méret volt belőle. Szerintem tuti, hogy nagy lesz még jövő nyáron, de miért ne lehetne ősszel, télen egy zoknival benti cipőként használni az óvodában? Egy benti házicipő alig olcsóbb, mint amennyiért vettem... akkor meg miért ne vegyen az ember egy jó minőségű szandált bentre.

Egyébként - az én fiam eddigi lábnövekedését ismerve - szerintem kb. 23, vagy 24-es lesz jövő nyáron a lába.


Még annyi, hogy teljesen megértem a szándékodat, én is így veszek cipőt, hosszabb időre. Azt meg tényleg nem értem, miért koptatják itt feleslegesen a billentyűzetet az unatkozó okoskodók, főleg a 12 éves kis csitrik, akik még azt sem tudják mi egy baba öltöztetése, meg egy gyerek ruházása közt a különbség anyagilag...

2009. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!