Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket játszotok 2 év körüli...

Miket játszotok 2 év körüli gyermekeitekkel, ha beszorultok a 4 fal közé?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit kitalálni a lányomnak.5 percnál tovább semmi sem köti le:(
2012. nov. 10. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

Nem egyszerű az biztos..:)

Nálunk ilyenkor totális a felfordulás..

Szóval:

építőzünk,rajzolunk,vettem lufikat,azzal játszunk,olvasok neki bár 2 percnél tovább nem nagyon érdekli:S

Jön-megy pakol...:)én meg utána pakolok:DDD

2012. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasok neki, az akár egy óra elfoglaltság. :)

Építőkocka, rajzolás, gyurma, főzőcske, fa vonat készlet, Nefelejcs Fifi házikója, Lego, formabedobó, festés, fa kirakós. Ezek mennek nálunk.

2012. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Többiek már leírták. Az enyém még szokott bent motorozni és bőszen főz a macijának naponta kétszer, valamint letettünk a szobájába egy franciaágymatracot és azon bukfencezik,ugrál.
2012. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Éntegnap csináltam neki kartondobozból autót, kormánnyal, ki sem szál belőle :-) játszunk a játékaival, de ma akarok csinálni neki krumplinyomdát. Imád kreatívkodni :-)
2012. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam:

-Vonatozik, felépítjük a pályát, és ő meg tologatja rajta a szerelvényt, menet közben rendezgeti, cserélgeti a vagonokat, stb.

-Autózik, úgy, hogy építőkockából építünk alagutat.

-Mesét olvasok neki, általában egy könyvre kattan rá, azt minimum 10-szer el kell olvasni egymás után.

Ez a 3 most a sláger.

2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!