Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam 2,5 éves...

Hogyan szoktassam 2,5 éves gyermekem az éjszakai szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Nappalokkal már nincs gond kb. fél éve nem pisil,kakil be, de éjszaka még muszáj alárakni a pelenkát.
2012. okt. 19. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért muszáj? Ő kéri, vagy azért mert ágyba pisil éjjel?
2012. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sehogy,205-évesen még korai,ha magától még nem az.Az éjszakai szobatisztaság nehezebb kérdés.5 éves korig elfogadott.én 3,5 évesen próbálkoztam vele először,mert véletlenül nem kapott pelust,és nem pisilt be,aztán már nem is akart pelenkát éjszakára igy muszáj voltam felébreszteni pisilni,de hónapokig simán kibírta reggelig,de nagyon látszik hogy bizony lelki okai is vannak az ágybavizelésnek,mert ahogy nyár után visszamentünk az oviba,rögtön bepisilt,pedig imádja,és semmi gond nincs vele se és neki se.szerintem még hagyd,várd meg még elmúlik 3.
2012. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hihi,nem 205 hanem 2,5 éves akart lenni:))))
2012. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elmúlt 5 éves a gyerekem és még midnig kell neki pelus éjszakára. Elvittük mindenféle ultrahangokra, minden OK.

Mondjuk hozzá kell tennem, hogy borzasztó mélyen alszik, volt, hogy a szomszéd szobában fúrókalapáccsal törtem a betonpadlót, arra sem ébredt fel.


Jövőre suli, remélhetóleg addira leszokik.

2012. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!