Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet "elvárni" egy...

Mit lehet "elvárni" egy kétévestől?

Figyelt kérdés
Tudom, minden gyerek nagyon különböző... de kezdek tanácstalan lenni. Néha úgy érzem, olyanokért mérgelődök vele, amihez talán még pici. Pl éjszaka csak nyafog (ez alapból nagyon idegesít :-$) pedig már el tudja (tudná) mondani, mi a baj.
2012. okt. 18. 04:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Na igen, én is ezért (is) vártam, hogy elkezdjen beszélni, hogy elmondja mi a baja.:)

De még van, hogy a négy évesem is csak vinnyog éjjel, és nem szólal meg.:))


MInden gyerek más, mindegyiktől mást lehet elvárni.:)

2012. okt. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak ez a baj? Az éjszakai vinnyogás? Mert az én 4 évesem is ha véletlenül felébred, akkor csak nyafog, nem válaszol semmire. Múltkor sírt, hogy fáj a hasa! Már kezdtem pánikolni, hogy kizáródott a sérve, vagy vakbél gyulladása van, vagy mittomén, nyomkodtam a hasát, csak sírt, hogy fáj... Erre bepisilt!!! Csak annyi volt, hogy nagyon kellett pisilnie! De annyira kómás volt, hogy nem bírt rájönni (pedig az apja 5x megkérdezte, hogy nem kell-e, de csak nyafogott tovább)...

Szóval sajna ez van.

2012. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!