Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ajándékot keresek....

Anyukák, ajándékot keresek. Ki segít?

Figyelt kérdés

Kisfiam (4 éves) épp tegnap "nyújtotta be" a karácsonyi igényét. Egy vonat formájú ébresztő órát szeretne kapni. Ha lehet akkor a hangja is vonathang legyen amikor ébreszt. Na jól feladta a leckét. Bár találtam is ami nekem tetszik 3 félét, de ha valakinek van valami további ötlete nagyon szívesen fogadnám. Köszönöm!!

Ezeket találtam eddig: (az 1, 3, 9. a képeken)

[link]



2012. okt. 16. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

ha vonat formájút szeretne ,akkor inkább az utolsó amit kinéztél, a mozdony alakú. a másik kettő csak mesefigurás dizájn, nem "igazi vonat".

szerintem legalábbis.

amúgy nekem 9, 4 és 2,5 éves gyerkőceim vannak és az a tapasztalatom, hogy karácsonyig még 23x meggondolhatják magukat... ;)

2012. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mindhárom nagyon tetszik, tök jók! Már csak azt kell eldöntened, melyik legyen:)


Üdv egy Anyuka.

2012. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Igazság szerint már többször említette. Én pedig örülök neki, hogy nem valami extra nagy ajándékért epedezik... :) A Thomas-osak azért jöhetnek max szóba, mert nagy-nagy rajongója. De a szívem nekem is az igazi mozdony formájúhoz húz.

Igazából azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valaki valahol találkozik még ennél is szuperebb órával.


Hogy karácsonyig meggondolja-e magát abban nem vagyok biztos, tavaly farsangi jelmezét még ősszel kitalálta és nem tudtam valami egyszerűbbre, kényelmesebbre rábeszélni februárig :D (olyan óra akart lenni, mint amilyen a szobájukban a falon van)

2012. okt. 16. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is már nézegetem a webáruházakat karácsony ügyben, igaz kislánynak. A mesemix webáruházban láttam több Thomas órát is, itt van pl. egy, de van építőkockás is, nézd meg azt az oldalon.

[link]

2012. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. okt. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!