Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Helyesen tettem, hogy nem...

Helyesen tettem, hogy nem szóltam bele?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éves a fiam.Tegnap egy felmosónyéllel rávágott az apjára,az apja meg pofon vágta.Nem hatalmasat kapott,de meglepődött rajta,soha nem kapott még.ordítva elrohant a kicsi.Majd az apja bement utána a szobába,mikor már lehiggadt a fiunk és megbeszélték,mi volt ezzel a gond.Én nem csináltam semmit,de nagyon szar érzés volt.
2012. szept. 18. 12:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!igen,első lendületből kapta,mint írtam,nem hatalmasat,csak egy kisebbet.és igen,direkt,vigyorogva vágott egy akkorát a gyerek az apjára,hogy jól bepirosodott.
2012. szept. 19. 13:35
 12/15 A kérdező kommentje:
egyébként nem ütjük a gyereket folyamatosan,hanem csak akkor kap a kezére,mikor már ezerszer elmondtam neki valamit,de csakazért is csinálja és veszélyes magára vagy másra.pl késhez akar hozzányúlni.
2012. szept. 19. 13:36
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a meglepő a válaszokban, hogy azok az emberek, akik annyira ellenzik a gyerek egyszeri megütését, az teljes nyugodt lelkiismerettel ütné meg apát, akár rögtön a gyerek előtt. Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy is van ez? A gyerek nem kaphat, de apa igen???? Fel sem merül bennük, hogy a gyerek valakitől örökölte (esetleg látta) az agressziót? Milyen családban nő fel az a gyerek, ahol a szülők megütik egymást??

A kérdésedre pedig: Én sem örültem volna egy ilyen szituációnak, de hasonló módon cselekedtem volna. Megértem a párod is, elhiszem, hogy neked mennyire rosszul esett, de jól kezeltétek a helyzetet.

2012. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ütném meg apát, de kidobnám az tuti. Én égetni valóan rossz gyerek voltam még sem ütöttek meg soha. Inkább neveltek.
2012. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

eddig az anya volt a rossz,most meg az apa?

emberek hol élünk???

mindenki máshogy neveli a gyerekét és akkor mi van?

elöbb irta ,hogy szándékosan ütötte meg az apját,akkor már egyből ki kell dobni az apát az utcára,mert meri nevelni a saját gyerekét???


úgy csináltok,mintha egy pofon miatt meghalt volna a gyerek!

2012. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!