Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek helyesen cselekszi...

Szerintetek helyesen cselekszik ez az anyuka?

Figyelt kérdés

1. Rászól a 3 éves kislányára, hogy ne bal kézzel rajzoljon?


2. Amikor a kislány nem fogad szót, és elszalad, akkor azt mondja neki, hogy nem baj, menjél, a sarkon ott vár rád a szakállas bácsi, hogy elvigyen.


2012. júl. 10. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát akkor az én férjem is elvinné őt???? (szakállas) ez baromság, nem szabad ilyet mondani egy gyereknek...


A másik régen megszokott volt, nagyszüleinket mind átszoktatták balról jobb kézre. Ezt sem tartom helyesnek.

2012. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő helytelen:(
2012. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
jesszus micsoda intelligenciabomba lehet az anyuka
2012. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

KOmolyan, mi ütött ma minden nőbe? Minden 3. kérdés valakinek a kibeszélése..."mit szóltok ahhoz az anyukához, aki...?" "Szerintetek jól csinálta az anyuka..??" "Mit gondoltok arról az anyukáról, aki ....?"


KOmolyan, ennyi nőnek nincs jobb dolga, mint idegen emberekkel kalákában szidni másokat? Nem értem.


Baromira nem érdekel, hogy xy gyereke melyik kezével rajzol. És az sem, mit mond a gyerekének.

Amíg valaki nem veszélyezteti a gyerekét, addig én inkább a sajátommal foglalkozom, és nem pletyikézek a másikról. Ha esetleg veszélyezteti, akkor sem pletyikézek, hanem cselekszem. De kibeszélni felesleges tevékenységnek tartom.

2012. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Egyrészt nem tartom jónak a fenyegetéssel nevelést, másrészt az átszoktatás a későbbiekben gondot okozhat. Engem is, és a kistestvéremet is átszoktatta édesanyánk. Szerencsére én olyan sokat rajzoltam, hogy a jobb kezem átvette a dominanciát, azonban a testvérem (most volt elsős), néhány betűt mindig tükörírással rajzol. A szakemberek szerint valószínűleg az átszoktatás miatt a két féltekéje harcol egymással (plusz epilepsziás, csecsemőkorában az agya egy része felszívódott, és a másik félteke vette át a kimaradt felét, így nagyobb volt a negatív hatás az átszoktatás miatt).
2012. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 krisztivan ***** válasza:
47%

Az átszoktatásról változott a véleményem mióta látom a párom kisfiánál a balkezesség nehézségét.Még 6 évesen sem volt kialakulva hogy melyik kezével lesz"ügyesebb".Sajnos keveset "gyakoroltatták"és most végül is balkezes lett,de sajnos nem "ügyes" vele.Szerintem ha kicsi korától kialakítják nála a valamelyik kezességet(ez persze mindegy melyik) de segíteni kellett volna neki.

A szakállas bácsi,hát vannak még sötétek:-))

2012. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mekkora aberűlt nö lehet!!!!

nem szolunk rá a gyerekre mert akár diszlexiát is okozhat ha nem azzal a kézzel ir rajzol amivel ö tud



sarokba nem állítjuk s föleg nem azért ha nem igy tesz elviszi valaki elég degenerált nö lehet

2012. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
5.nek.biztos front van!Azt vettem észre ha a másikat fikázzák akkor önmagukat jobbnak érzik.
2012. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. Nekem mindkét lányom balkezes, most üssem agyon emiatt őket? Amúgy hiába szól rá, ha balkezes, akkor nem sok értelme lenne erőltetni a jobbkezességet, azzal úgyis ügyetlen lenne.

2. Ennek a párja a "ha rossz leszel, kapsz egy nagy szurit a doktor bácsitól" Mi értelme van? Erre sosem fogok rájönni... Így legalább mindentől fog félni teljesen ok nélkül (ebben az esetben a szakállasoktól)

2012. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!