Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek helyesen cselekszi...

Szerintetek helyesen cselekszik ez az anyuka?

Figyelt kérdés

1. Rászól a 3 éves kislányára, hogy ne bal kézzel rajzoljon?


2. Amikor a kislány nem fogad szót, és elszalad, akkor azt mondja neki, hogy nem baj, menjél, a sarkon ott vár rád a szakállas bácsi, hogy elvigyen.


2012. júl. 10. 14:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
5.-nek üzenem, hogy nem ütött belém semmi, csak közvélemény-kutatást végzek. Engem érdekel mások véleménye, többek között erre való ez az oldal, ha jól tudom. Nem tudom ez Téged miért zavar. Bár nekem meg van a szilárd véleményem, mégsem ítélkeztem a kérdésemben, csak feltettem.
2012. júl. 10. 15:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem szoktatnám át. Egy barátnőmnél ennek elég csúnya következményei lettek. Gyakorlatilag kiölték a térlátását, nem tud egyenesen menni, gyakran iszonyú migrén gyötri, mert állandóan erölködik a szeme, ahogy a két agyfélteke működését összezavarták gyerekkorában. Nyilván nem minden esetben ilyen durva, de nekem nagyon is elrettentő példa.

Ijesztegetni sem szoktam a gyerekemet. Anélkül is fog találni félnivalót, minek tegyek rá még egy lapáttal én is. Inkább valós következményekkel szoktam "fenyegetni". Az adott példánál maradva, ne szaladjon el, mert nem érem utol, és nálam van az xy játék, étel, ital, stb. vagy akkor fussunk hazáig és vége mára a mókának.

2012. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ötösnek és kilencesnek: itt bármit lehet kérdezni, de nem muszáj mindent elolvasni. Amúgy ha megnézed a válaszokat (6, 7, 12) meglátod, milyen tanulságos és érdekes dolgokat tudhatsz meg egy ilyen kérdésből is! Itt beszélgetni is lehet, nemcsak adatokat cserélni. Sokkal érdekesebb egy ilyen kérdés, mint egy ötvenezredik "szerinted baj-e, ha nem szobatiszta 18 hónaposan" meg "neked hány kiló a háromévesed" meg "Szerinted terhes vagyok?" meg "mit vegyek neki ajándékba"
2012. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!