Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vehetném rá hogy normális...

Hogy vehetném rá hogy normálisan egyen zgy értem normál adagokat egyen?

Figyelt kérdés

alig alig eszik valamit a 2 éve lányom se vajas kenyér párizsival se ehhez hasonló olyan ami kenyér kifli zsemle van csak a"töltelék érdekli"

tészta se nagyon akaródzik lecsúszni kb 2 hete mióta fogzik normális ez? csak visszatér az étvágya nem?

kap béres cseppet +c vitamint is


2012. szept. 13. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jó súlyban van akkor nem kell erőltetni.Fiam egy időbe alig evett én meg aggódtam erőltettem,de semmi értelme nem volt.Ha éhes mostmár szól és akkor adok neki.A doki szerint normál súlya van tehát elég neki az amit megeszik.A fogzás is közrejátszik,és biztos hogy később nem lesz gond.
2012. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!