Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előbb-utóbb lehet majd a két...

Előbb-utóbb lehet majd a két éves gyerekemmel normálisan közlekedni? Másnak is vannak ilyen gondjai?

Figyelt kérdés

Van egy két éves kislányom. Alapvetően szófogadó, de ha gyalog megyünk el valahova, akkor sokszor kiszámíthatatlan, nem áll meg, hiába kérem. Mintha megsüketülne. Általában kézen fogva sétálunk, de képes hirtelen kitépni a kezét a kezemből, ha meglát valamit. Ezért nagyon kell fogni a kezét. Vagy ha épp nem tudom fogni a kezét, mert el kell pakolnom, hiába mondom, hogy maradjon mellettem, egy ideig ott áll, de aztán elszalad. Sokszor csak azért nem lép le az úttestre, mert én gyorsabb vagyok, mint ő. Ilyenkor mindig megfogadom, hogy csak babakocsival vagyok hajlandó elindulni, ha ilyen éretlen.


Köszi


2012. szept. 7. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Hidd el nem egyedüli eset a lányod! Alapvetően minden gyerek ilyen,viszont azért vagyunk mi hogy "belé neveljük" mit szabad és mit nem! Így voltam (vagyok) én is a fiammal (3 éves),még mai napig van hogy próbálgatja a határait!A héten fejre állt szegénykém a motorral,pedig szóltam aztán kiabáltam hogy álljon meg,mégsem tette és bizony lehorzsolta az arcát. Elmagyaráztam neki hogy ugye jobb lett volna anyára hallgatni,azt mondta igen és közben zokogott szegény. Ebből remélem hogy tanult a drágám hogy jobb lett volna rám hallgatnia!
2012. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!