Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósom rácsapott a 18 hónapos...

Anyósom rácsapott a 18 hónapos gyermekem kezére. Engedjem neki? Nekem fáj!

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nagyon hisztis volt a gyerek, akaratos, toporzékolt és üvöltött.De nekem mégis fájt a dolog, mikor a kicsim sírni kezdett.Nem szóltam semmit, nyeltem egyet, de úgy érzem ha még egyszer előfordul bemosok neki egyet. Jogos a felháborodásom, vagy néha nem árt a dolog?
2008. máj. 13. 18:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én óvónő vagyok. Mi nem bánthatjuk a gyerekeket, nem is akarnám.Mi szóval nevelünk és játék megvonással és következetességgel.Ennyi van a kezünkben és működik.Egy hisztis gyereknél csak néhányszor kell végig várni a végét, következetesen és esetleg megvonni utána azt, amivel játszani szeretne.Engem is harapott már meg gyerek az óvodában.Nem lettem dühös,mert tudom, hogy egyenlőre nekik ez a fegyverük, de leszidtam

2008. máj. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"nagyon hisztis volt a gyerek, akaratos, toporzékolt és üvöltött"


ez azert van, mert te mellozted eddig azt a kezrecsapast.

Persze hogy faj, azert van! Na nem szadista szinten, de nem is egy vicces paskolas. A gyerek ertse meg ha atlep egy hatart.

Nem is "neha" kell a dolog, ha ugyesen csinalod akkor 1-2 alkalom eleg, megtanulja hol a hatar, es innentol nem is lesz gond, el is felejtheted a jovoben.

2013. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!