Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 30-35 év közötti anyukák! Ti...

30-35 év közötti anyukák! Ti hány évesnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Holnapután leszek 31, és annyira furcsa leírni. Nem érzem magam 28nál többnek sem testileg, sem lelkileg, sem sehogy. Van 3 gyönyörű gyermekem.

Azért is gondolkodtam el, mert szeretnék még egy babát, de legkorábban egy év múlva próbálkoznánk. 35 év felett veszélyesebbnek ítélik a terhességet, szülést, addig már csak 4 év, ennyi idő alatt annyi minden fog változni bennem, rajtam, stb,? Nem tudom értitek e mire gondolok?

Ha most 28nak érzem magam, 35 évesen meg 30-nak mondjuk, akkor mennyi idős is vagyok?

Annyi idősek vagyunk, amennyinek érezzük magunkat? Sokan ezt mondják. Szerintem van benne valami.

Pár éve 30at már idősebbnek gondoltam, most hogy betöltöttem, nagyon fiatalnak érzem magam, :-) .

Ti hogy vagytok ezzel?

Hány gyereketek van?

Szeretnétek még?


2012. aug. 26. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a kérdés. Bár én még csak 27 vagyok, 3 gyönyörű gyermekkel, nem érzem többnek magam 18-20-nál. :) Férjem sokat mosolyog ezen, azt mondja ő 100-nak érzi magát, pedig nemsokkal idősebb nálam. Szívesen vállalnék még egy babát, 33-35 közé "tűztük ki", meglátjuk mi lesz akkor, és akkor hogy (hánynak) érzem magam. :D
2013. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 32 leszek, és bár nem tudom mennyinek érzem magam, ezen soha nem gondolkoztam és eszembe se jutott a kérdés (pedig jó), de az biztos, hogy 10 éve azt gondoltam a 30 felettiekről, hogy azok már biztos nagyon komolyak és bölcsek, kicsit kezdenek is már öregedni, hiszen 30 felett azért na :), mégsem 20 éves az ember. A lényeg, hogy nem érzem magam olyannak, mint amilyennek gondoltam a 30 felettieket, lehet, hogy ez azt jelenti, hogy én sem érzem magam 32-nek? Ez lehet azért van, mert olyan gyorsan telik az idő, hogy saját korunkba is lemaradunk? Nahát! micsoda kérdés?! :) lehet ezen fogok filozofálni magamba egész nap. :))
2013. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
most leszek 30. 25 voltam, mikor a fiam született, vhogy azóta megállt az idő a fejemben, szóval én 25-nek érzem magam :) Apósom is mindig azt kérdezi, mennyi leszel? 25? jófej az öreg :))))
2013. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!