Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 30-35 év közötti anyukák! Ti...

30-35 év közötti anyukák! Ti hány évesnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Holnapután leszek 31, és annyira furcsa leírni. Nem érzem magam 28nál többnek sem testileg, sem lelkileg, sem sehogy. Van 3 gyönyörű gyermekem.

Azért is gondolkodtam el, mert szeretnék még egy babát, de legkorábban egy év múlva próbálkoznánk. 35 év felett veszélyesebbnek ítélik a terhességet, szülést, addig már csak 4 év, ennyi idő alatt annyi minden fog változni bennem, rajtam, stb,? Nem tudom értitek e mire gondolok?

Ha most 28nak érzem magam, 35 évesen meg 30-nak mondjuk, akkor mennyi idős is vagyok?

Annyi idősek vagyunk, amennyinek érezzük magunkat? Sokan ezt mondják. Szerintem van benne valami.

Pár éve 30at már idősebbnek gondoltam, most hogy betöltöttem, nagyon fiatalnak érzem magam, :-) .

Ti hogy vagytok ezzel?

Hány gyereketek van?

Szeretnétek még?


2012. aug. 26. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan 50 vagyok,2 nagy gyerekkel,de ugyan így érzek.Csak én 20-nak érzem magam,és 38-nak nézek ki.

és 40 évesen akartam szülni a harmadikat,csak nem jött össze.

2012. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Én elmúltam 35 éves, másfél hete szültem a harmadik babánkat. Egyáltalán nem érzem magam ennyi idősnek,csak kb 30 körülinek. Nem is nézek ki csak max 30-nak,ezt sokan mondják is. Alacsony vagyok és vékony,lehet ezért. De nem érzem magam öreg anyukának. Sőt fiatalnak! Igyekszem úgy is öltözni, csinosnak, fittnek lenni,nem hagyom el magam attól még,hogy 3 gyerekem van. És nem hordok otthonkát sem,csak mert "öregszem".Több gyerekünk már nem lesz.

Te még nyugodtam szülhetsz párat:-)

2012. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De jó kérdés :))) Én 30 lettem idén szintén 3 szép kicsi gyerekem van, és max.27 nek érzem magam:)) De van jópár barátnőm akik 34-35 stb.évesek szintén 2-3 kicsi gyerekkel és őket se mondanám annyinak:)

Én még szeretnék majd egy babát valamikor szerencsére még van vagy 5-6 évem a megvalósításra és még akkor is fiatal leszek babázni szerintem:)

2012. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

38 évesen 3 gyerekkel

olyan 28 körülinek :-)

mondjuk mások is annyinak néznek :-P


1,5 éves a kicsi szal 35 felet szültem meg, semmivel sem kockázatosabb szerintem


és igen annyi vagy amennyinek érzed magad


én 18 éves korom óta 28 vagyok :-DDDD

akkor idősebbnek néztek mindig most fiatalabbnak

2012. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

32 leszek az idén és én is kb. 28-nak érzem magam, max. 30-nak :)

Tényleg érdekes, hogy mindenki meglepődik, amikor megtudja a koromat és hogy már 2 gyerekem van, ált. 26-28 évesnek néznek :) Aminek persze nagyon örülök, meg hogy a gyerekeket sem "nézik ki" belőlem :)

Most semmiképpen sem szeretnénk újabb babát, de nincs teljesen elvetve a dolog, majd pár év múlva átgondoljuk újra. 3 év van még a hitelünkből, utána terveink szerint kettesben lelépünk 1-2 hétre egy egzotikus helyre pihenni vagy esetleg Ibizára bulizni, hiszen még akkor is csak 35 évesek leszünk! :)

Ezért is örülök, hogy korán vállaltunk gyereket :)

2012. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 34 vagyok 2 gyerekkel és eddig fiatalnak éreztem magam és úgy is öltöztem. De mostanában valahogy elgondolkodtam, hogy megy az idő (eddig ezen nem töprengtem). Nem tudom mennyinek nézek ki, nem szoktam kérdezgetni senkit, de az egyik rokonom modta, hogy nekem jót tesz a kor...a gyerekek előtt erősebb voltam vagy 15kg-val.De tény fejben dől el minden! Több gyermekem nem lesz, lehet szeretnék fejben, de nem lehet.
2012. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam mindig csodálkoznak, szinte látványosságnak számítunk, amikor megjelenünk családostul valahol - mindig mgkérdezik, hogy miénk - e ez a sok gyerek, nem nézek ki többgyerekes anyának. Most töltöttem a 30 - at, 5 kisgyerekem van.

Jól érzem magam a bőrömben, nem lettem a szülésektől, szoptatástól amorf, csak változtam, megpróbálom elfogadni -- megbékélni vele.

Szeretnék még gyereket, semmi akadályát nem látom, hogy legyen.

2012. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok fiatalok! :-)

Mi is mindig túristalátványosság vagyunk, főleg ha egyedül megyek a gyerekekkel. Múltkor egy bácsi megszólított, hogy ilyen fiatalkán, milyen szépek vagyunk az ikrekkel. (lányom épp nem volt velem, csak a fiúk) Kérdeztem tőle mégis mennyinek néz? 23-nak!!!! Kb 5ször mondta után döbbenten: "K-va életbe!" bocsánat, ezt mondta, tisztára el volt hülve, mikor mondtam hogy 31 leszek. Az ikrekkel amúgy is mindig megnéznek sokan, többen megszólítanak. Meg most már sokan azt kérdezik 3as ikrek e. :-) 4 éves lesz a nagylány, 2 évesek az ikerfiúk. És már csak 5 cm-rel nagyobb a lányom, hamarosan utolérik.

2012. aug. 26. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia !

Én úgye 36 vagyok , de ugy 28 érzem magam . Nem szeretném elengedni magam . Engem is sokan megnéznek , és megdicsernek , hogy milyen fiatal vagyok és ennyi gyerekem van! Az első lányok lombikosak ikrek 5 évesek , teljesen egy formák már csak ezért is . Van egy 3 éve sima kisfiúnk . És egy 7 hetes kislányuk . Már nem szeretnék többet , a kicsilány is csak úgy becsuszot .

2013. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 30 vagyok de ahogy sokan 28-nál többnek nem érzem magam és képzeljétek kaptam egy megerősítést egy csajszitól,ismeretlen számomra csak beszélgetni kezdtünk a vérvételen és 25 volt a tippje:)))azt mondta annál nem lehetek több hisz olyan szép sima a bőröm:))na ezzel úgy feldobott hogy csak na;)ja és a 3.babámat várjuk az ikertesókkal és apával:)nem szeretnék többet ennyit kértem a Jó Istentől:)
2013. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!