Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cipőkérdés? Mit gondoltok?

Cipőkérdés? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

21 hónapos lányomnak nézegetek őszi cipőket, és találtam a D.D. step ciőket. Ezeknek mennyire vastag, kemény a talpuk. Sajnos csak interneten tudom megvenni, a közelünkben nincs bolt,ahol ilyet árulnak.


Vagy nektek milyen vált be? Milyen márka?


2012. aug. 18. 13:06
 1/5 Jubilee ***** válasza:
Kislányomnak tavaly vettem D.D. Step cipőt. A talpa és a kiképzése nagyon jó, de nálunk a tépőzára nagyon hamar tönkrement. A kislányomnak elég magas is a lábfeje, nem mindegyik D.D. Step cipőt tudtam volna ráadni. Erre is figyelj, ha internetről rendelsz!
2012. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próba nélkül semmiképp sem vennék cipőt,mert lehet h szűk a feje,rövid a tépőzár,stb
2012. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TKI Ibolya ***** válasza:
D.D step cipővel nekem az a tapasztalatom hogy kisebb méretű mint a többi cipő.Például a fiam 21 ilyen szandálja kicsi rá de már márkából ugyan ez a méret bőven jó.
2012. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Szóval 21-es szandi és más márka. Bocsi a tévesztésért.
2012. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ezt a márkát!!!!

Egyébként ha nem jó a méret, vissza tudod küldeni és kérsz nagyobbat. Bár jól le lehet mérni a gyerek lábát, ráállítod egy lapra, körberajzolod, leméred hány centi, aztán a d d step honlapon megnézed, hogy hányas kell neki.

[link]

Én innen rendeltem már, nagyon jófej a pasi.

2012. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!