Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hallottatok már olyat hogy...

Ti hallottatok már olyat hogy a gyereket felvették az óvodába de délbe haza kell hozni mert nincs elég ágy aludni?

Figyelt kérdés
Fél éve várunk az ovira, a kicsi fiam 4 hónapos és haza kell majd hozni a nagyot délbe mert itthon vagyok a kicsivel. Ezzel is azokat a barmokat büntetik akik ebbe a csicska országba mertek még egy gyereket vállalni.
2012. aug. 16. 07:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
igen lányok de nem vagyunk egyformák.Van aki másként éli meg.én is fél napra vinném csak,vagy ha nem igénylené semennyire sem.én azt mondom mond meg az óvónőnek,hogy sajnos nem áll módodba elhozni a gyereket.nem fog kötelezni rá,ha már felvette,és igaz,va ahol fel sem veszik a gyereket ha otthon van anyuka,de ha már felvette,nem kötelezhet rá hogy haza vidd.de légy kedves,mindent meglehet velük beszélni,csak lássák nem ellenük és gyerek ellen vagy hanem egy normális megoldáson.
2012. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A gyerekek sem egyformák, mikor sajnos 9 hétig kórházban voltam anyukámnál volt a gyerek, mert apa dolgozott este meg jött a kórházba. Ezalatt a gyerek az ottani oviba járt és imádta. Azóta is emlegeti. És ő volt az első aki elaludt és az utolsó aki felkelt.

Lassan úgy leszek beállítva hogy terhemre van a gyerek azért akarok tőle megszabadulni, pedig az ő érdekét nézem. Ha egy olyan kislány lenne akit megvisel a közösség akkor lehet be se adnám de pont fordítva van.

2012. aug. 16. 21:40
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor szépen beszéld meg az óvónővel, hogy te ezért és ezért nem szeretnéd haza hozni. Meg fogja érteni, csak mond el neki miért.
2012. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én spéci úgy gondolom, hogy 3 évesen már a gyereknek komoly igénye van irányított foglalkozásra, gyerektársaságra, más impulzusokra. Ezt egy olyan anyuka, aki 3 éve otthon van a négy fal között, már nem tudja megadni a gyerkőcnek. Sok mindent meg tud adni, de ezt nem. Ezért szuper jó dolog az óvoda. Ma már az anyukák, sokan segítség nélkül nevelik fel a gyermekeiket és 3 év alatt bizony igen könnyű kimerülni, elfáradni. Sem a gyereknek, sem az anyának nem jó az, ha a 4 fal között ülnek. Főként ha pici baba érkezik a családba, még inkább beszorulnak a lakásba. Szerintem teljesen érthető elvárás az, hogy ha valaki az oviban szeretné tudni a gyermeket, ahol jól érzi magát a gyerek. Nyilván, ha ez nem így lenne, akkor az más lenne, de a gyermekek zöme szereti az ovis foglalkozásokat.
2012. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!