Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság, mi történhetet...

Szobatisztaság, mi történhetett a kicsimmel?

Figyelt kérdés

2 éves a kicsim, 2 hónapja nem hord pelenkát, csak alváshoz. Annyira jól ment minden, el sem akartam hinni, nagyon ügyesen bilizett, szólt ha utcán is voltunk, leguggolt és úgy pisilt a fűbe. Pár napja viszont újra elkezdett bepisilni, nem szól, csak azt veszem észre, hogy vizes a nadrágja, bugyija, de egyáltalán nem szól.

Amikor észrevettem először, mondtam neki, hogy kicsim, nem zavar, hogy pisis vagy? Gyere, öltözzünk át, semmi baj. Aztán másodjára is, mondtam neki, hogy drágám eddig olyan ügyesen szóltál anyunak, most miért nem szólsz? És innentől kezdve már szinte minden nap bepisil, nem értem.

Magának lehúzta a nadrágját, a bugyiját is, fel is tudta húzni, most amikor épp kedve tartja. Összefüggésben lehet ez a dackorszakkal?



2012. aug. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,nem érte valami trauma? Baleset látványa,nagy veszekedés hallása(nem feltételezem,bocsáss meg),sok minden lehet.Bölcsis? Nem jött új dadus?
2012. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, éjjel-nappal vele vagyok és semmi ilyesmi nem történt. Ősszel kezdi meg a bölcsit. Arra gondoltam még, hogy olyan büszkén mondom másoknak, ha utcán találkozunk, hogy milyen ügyes már, nem kell pelenka, elég sűrűn szóba kerül a téma, hogy nem-e esetleg ez a baj.
2012. aug. 14. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
nalunk pont es tortent. fel volt fazva a kislanyom es most is, ha huvosebb van, vagy mezitlab van itthon sajnos elofordul. nagyon jol teszed, hogy nem szidod meg. ne aggodj, o meg foleg ne lassa rajtad, hogy te ezen stresszelsz!
2012. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!