Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újból bepisil éjszaka?

Újból bepisil éjszaka?

Figyelt kérdés
3,5 éves fiam 1,5 hete lett szobatiszta éjszakára! Egy hétig egyáltalán nem pisilt be, még akkor sem, ha este nem ment el pisilni lefekvés előtt (éjjel egyszer sem kelt fel), viszont most már 4. napja zsinórban minden éjjel telepisili az ágyat! A 4-ből háromszor fel sem ébredt rá, hogy pisilnie kell! Mitől lehet ez?

2012. aug. 12. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyen volt nekünk is,sokan mondták nekem adjam vissza rá a pelust,de mivel tudtam,hogy képes visszatartani már eszembe se jutott visszafelé menni.inkább arra figyeltem hogy vacsora után már csak kortyokat igyon,ami csillapítja a szomját,és mindig megbeszéltük,hogy figyeljen és szóljon éjjel is ha kell.kb nálunk is másfél hétig tartott a bepisilős időszak,de aztán elmúlt,már egy hónapja semmi baleset nincs,ma reggelre igaz lett,de ez még előfog fordulni egy pár évig.
2012. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemben sajnos nem tudok hozzá szólni, én is pont most akartam kiírni ezt a kérdést.

Pont 4 napja pisili tele éjjel az ágyat.Pedig elötte már 3 hete nem pisilt be.Érdekes, lehet vmi front van?

2012. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!