Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mit vártok el egy...

Anyukák, mit vártok el egy babysittertől? Mire figyeltek?

Figyelt kérdés
a kérdés főként szobatiszta gyerekekre irányul
2009. júl. 20. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Első pillantásra hogyan reagál rá a GYEREK.

Mik az elvei a neveléssel kapcsolatban, érdeklik-e az én elveim (ugyanis azokat kel követnie).

Elfogadja-e a gyerek, mint NEVELŐ személyt, azaz szót tud-e neki fogadni (nekem legutóbb p. ez volt a bajom, nem fogad szót neki a gyerek, játszópajtásnak tekinti, ami néha 1-2 órára megfelel, de egy hétig napi 5 órában már nem.) Tehát a túl "jó fej" se megfelelő, legyen azért tekintélye.

2009. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előbbiek mellett még:

legyen tiszta, ápolt

milyen a nyelvhasználata, azaz szépen tud-e beszélni (végülis ezt is tanulja tőle a gyerek)

van-e referenciája, fel tudja-e mutatni

van-e tapasztalata, megfelel-e nekem, amennyi van neki (kérdés, rövidebb vagy hosszabb időre van rá szükség)

hogy néz elsőre a gyerekre, mű lelkes-e, vagy tényleg szimpatikus neki

van-e esetleg valami szakirányú végzettsége (több a bizalmam egy nyugdijas dadával szemben)

ne legyen tisztaságmániás (ne akarja átrendezni és kitakaritani a lakásomat)

2009. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!