Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Óvodai beíratásnál...

Anyukák! Óvodai beíratásnál figyeltek arra, hogy ki az óvónéni? Mi a véleményetek egy óvóbácsiról?

Figyelt kérdés
Hogy mennyire ismeritek, szimpatikus-e, mit hallottatok róla? Óvóbácsival találkoztatok már? Íratnátok a gyermeketeket olyan csoportba, ahol óvóbácsi az egyik gondozó? (Nem homoszexuális az illető, a gyerekek imádják, nagyon jól kijön velük) Ezek ismeretében mi lenne a véleményetek?
2011. márc. 11. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Óvónő vagyok... Igen,megnézem, kihez íratom a gyerekmet. Nem mindegy, hogy milyen habitusú az óvónéni, szereti-e a gyerekket vagy csupán a szülők felé jópofizik...

Óvóbácsihoz szívesen íratnm a gyerekemet, igen. A mai gyerekek annyira keveset vannak az apukájukkal, a legtöbb előtt szinte nincs is férfi példa.. Egy jó óvóbácsi igenis csak jól jöhet egy kicsinek :)

2011. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ferfi kollegam (bolcsiben), imadjak a gyerekek, hasonfekve legozik veluk, eloszor nekem is nagyon furcsa volt, mikor csatlakozott hozzank, de nagyon megszerettuk. En siman adnam olyan csoportba a gyerekem, ahol van ferfi, ahogy a noi modellt ugy a feri modellt is lathatjak.

Az ovoneni szemelyisegerol, haaaat... Azt tobbnyire mar csak akkor tudod, meg, ha mar ott van a gyerek egy ideje. A szomszedasszony velemenye szubjektiv, akit o utal, lehet, te imadni fogsz.

2011. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kérdés onnét merült fel, hogy ha minden jól megy, ősztől bátyám óvodapedagógián folytatja a tanulmányait :) én nagyon büszke vagyok és leszek rá, csak kíváncsi voltam, mások hogy látnak egy óvóbácsit. mert ahogy elmondta, az alkalmasságin alig volt fiú, viszont úgy látta, az oktatók örültek. azt, hogy kihez íratjátok, megnézitek-e, azért kérdeztem, mert nem tudom, van-e erre lehetőség, úgy mond válogatni (még nincs gyermekem, csak tervezzük párommal). köszönöm a válaszaitokat!
2011. márc. 13. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én óvópedet végeztem. A fiúktól a vizsgákon, de még az államvizsgán is csak annyit kérdeztek, hogy a pályán akar-e maradni. És már át is mennt. Amikor el kell helyezkedni, nagy előny, mert kevesen akarnak a szakmában maradni, mert kevés a fizetés.
2011. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádnék egy ovóbácsit!!:-)) Ismerek is egyet:-) sokkal jobban bírják a gyerekeket, mint a nők...
2011. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs ezzel semmi baj, sőt! nálunk egy rokon kislány járt olyan csoportba ahol volt egy óvóbácsi, és imádták a gyerekek, tök jó fej volt

szerintem nyugodtan!

2011. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!