Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétköznap mikor dolgoztok,...

Hétköznap mikor dolgoztok, óvodából mikor hazaviszitek du. A gyereket, még elmentek később vele a játszótérre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha formában vagyunk, akkor 8-ra beérünk az oviba, én 9-re a munkahelyemre. Ebédidőt nem tartok, így elvileg 5-kor telik le a munkaidőm, de ha én megyek délután is érte, akkor 4-kor lelépek (legfeljebb, ha apa megy érte, akkor azt az egy órát pluszban ráhúzom), de legjobb esetben is 5-re érek oda érte. Utána már nekem nincs kedvem játszóterezni. (Mellesleg fél 5 előtt apa sem ér oda.)

Utálom.

2012. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. fél öt körül érek oda érte az oviba, vagy előtte vagy már vele bolt, hazavisszük a cumót, és irány a játszótér, ha apa otthon van, akkor ő is jön,vagy van hogy csak ők ketten mennek le,ha nekem van dolgom otthon.

Sajnos nincs kertünk,így tudja kiszaladgálni magát, és én is jobban szeretek kint lenni a levegőn.

2012. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-ig dolgozom, de a férjem 4-ig, így ő megy a gyerekekért, és gyors átöltözés után viszi a gyerekeket a játszótérre. Nem minden nap, de azért elég gyakori, főleg ha jó az idő. Mire hazajönnek 6-fél 7 körül, én már előkészítem a vacsit.
2012. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen,útba ejtjük és hazafelé bemegyünk.de annyi minden van itthon,hogy a sok nyüzsi után inkább próbálom lenyugtatni,sokat foglalkozni vele,szeretgetni.
2012. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még bölcsi a téma, de ha jó idő van, akkor fél 4 után mentem érte (addig dolgoztam) és vagy útba ejtettük a játszóteret, vagy egyszerűen csak kerülővel bicajoztunk/motoroztunk haza. Így 5-fél6 körülre, mire apa is megjött otthon is voltunk, vagy még apa is a játszóra jött, és együtt mentünk haza.

Mikor már kánikula volt, alig vártam, hogy hazaérjünk, és 6 után mentünk játszózni, de nem minden nap. Volt, hogy apjával biciklizni ment, vagy bármilyen más programokat csináltunk.

Szeptembertől újra bölcsi, már a kistesóval, nehezebb lesz, de legalább a hugi is levegőzik addig, amíg a fiam játszózik.


Egyébként erről két dolog jut az eszembe: nekünk a bölcsiben direkt felhívták a figyelmünket arra, hogy habár jóidőben uzsi után az udvarra kell értük menni, ne legyen az, hogy a gyerek úgyis játszik a bölcsiben, és csak 4-5 körül megyünk érte (persze aki eddig is hamarabb hozta el), szóval az együtt játszást nem helyettesíti a bölcsiben való udvari levegőzés. A másik: anyósom bölcsivezető mesélte, hogy volt, hogy valamilyen oknál fogva nem tudtak kimenni a gyerekek az udvarra (a személyi feltételek nem voltak adottak, egy gondozónővel meg nem lehet kivinni a 14 gyereket). Anyuka ezt szóvá tette, a gondozónő el is magyarázta, hogy sajnos igen, ma nem tudtak kimenni, de most jó idő van, ha hazasétálnak (10 perc gyalogra laktak) az már jó levegőzés. Erre az anyuka sértődötten: "Csak nem gondolja hogy sétálunk? Autóval vagyunk!" Ezen mindig olyan jót nevetek......

2012. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. 5-kor végzek. Az oviban kint vannak egész délelőtt meg uzsi után is, így elég is neki. Ő is inkább jönne haza, és a lakásba játszunk. Nincs már kedve ovi után szaladgálni már.
2012. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az ovi elott van a jatszoter lehetetlen kihagyni :( :)

plussz meg a kulon biciklizes :)

2012. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én reggel fél 8-ra viszem reggel, és délután fél 4re vagyok ott érte. Az a nagy szerencsém hogy itt dolgozom helyben.

És igazából mivel egy faluszálláson dolgozom, nincs meg szabva hogy hánykor kell mennem és jönnöm. A lényeg hogy a feladatom el legyen végezve.

Délután elszoktuk menni játszira, de nem mindig. Mert itt az udvar aztán ott kiszaladgálhatja magát. Meg inkább a barátjával szoktuk össze engedni őket. :)

2012. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!