Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 2,5 éves...

Mit csináljak a 2,5 éves fiammal? Rám van tapadva, egésznap követ itthon bennt a lakásba is, ha 1 percre kimegyek a szobábol, már sir és jön utánnam. Ez normális?

Figyelt kérdés
csak ugy játszik ha a szobájába vagyok,ha föznöm kell kész katasztrofa,a konyhába nem játszik akkor sem ha ottvagyok csak sir,hogy menjek a szobájába.mintha félne valamitöl.mikor kérdezem mitöl fél azt mondja hogy anya.ez normális?mondjuk egésznap eggyütt vagyunk,nincs is kire biznom csak a párom segit.

2012. júl. 31. 20:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok azért összeveszni nem kell.hát majd lesz valami,bevetem a modszert csak nem ilyen durván persze.
2012. aug. 1. 20:15
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem van férjem, aki ugyanúgy ki fogja venni a részét a gyerektémából, szóval azért valamilyen szinten lesz munkamegosztás....


Kedves kérdező! Tégy belátásod szerint, remélem hamar megoldódik a probléma!

Kitartást kívánok neked! :)

2012. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem van férjem,"


Nekem is, de ő reggel 7-kor elment otthonról és 5-ig nem láttam.

Mindegy majd meglátod.

2012. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!