Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Kiborultam?

S. O. S. Kiborultam?

Figyelt kérdés

18 hónapos fiam az őrületbe kerget! Folyton jön megüt,tép,csip,harap! Nem jön be anem figyelek rád módszer csak a hisztinél meg hát elég nehéz nem figyelni ha éppen a fejemhez vág egy kisautót amitől aztán vérzik a fejem..(ez az imént történt)

Annyira ki vagyok borulva. Soha nem ütöttem meg(kivéve az előbb mert az már mégis túlzás hogy vérző fejjel nyugodt hangon mondjam hogy:"nem-nem anyának ez fáj").Büntetés teljesen hidegen hagyja! Ha kiabálok elkezd sirni aztán sirva jön utánam ütni verni..

Persze ez nem egésznap van..de naponta többször!

Hogyan örizzem meg a hideg vérem? A multkor elsirtam magam,és az imént megkapta az első ütést a kezére..én nem akarom bántani de nem tudom mit csináljak..Kérlek adjatok tanácsot!


2012. júl. 21. 20:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Új nap-új lap... kicsit megnyugodtam..a délelőtt is elviselhető volt..kiprobálok ezt-azt azokból amit irtatok..remélem beválik majd valami. de azért előkaptam a magne b6-ot reggel:)biztos ami biztos...

2012. júl. 22. 12:22
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát én úgy b*sznám pofán, hogy elkékülne.
2012. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó Én hasonlókat tennék Veled! Köszi ezt a rendkivül épitőjellegű hozzászolást! erre senki nem kiváncsi itt! Remélem nincsenek gyerekeid és nem is lesznek soha az életben!
2012. júl. 24. 21:22
 14/14 Disi ***** válasza:
Máshová is írt ilyen értelmes választ, ne foglakozz vele.
2012. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!