Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mehet úgy oviba, hogy kakilni...

Mehet úgy oviba, hogy kakilni csak pelusba tud?

Figyelt kérdés

Szeptemberben ovi, már tavasz óta szobatiszta, éjszakára sem kell pelus, nincs is baleset egyáltalán.

De kakilni csak pelusba tud. Mindig itthon kakil, (este) mert tudja, hogy máshol nincs pelenka.

Feladom, belekakil, leveszem. Nem bírjuk rávenni a bilire. Ha azt mondom nem kap pelust, akkor nem kakil.

Mi lesz az oviban? mehet? gondolom majd ott sem kakil, így aztán lehet ki sem derülne ha nem szólnék.

Mit csináljak?



2012. júl. 21. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én biztos nem szólnék.

az oviban kell szobatisztának lennie, ahhoz,, hogy otthon mit csináltok, adtok-e pelust rá, semmi közük.


enyém is pelusban kakil még sajnos :( mondjuk ő majd csak év végén megy oviba, de elég reménytelennek tűnik, ha nem szokik le róla, biztos nem fogok ezzel dicsekedni ;)

2012. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha eddig nem tette máshol meg...

CSináld azt, hogy ha beteg lesz valamikor, pl hányik, vagy lázas, mondd neki h a pelustól van. hátha..

2012. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatod. :) És lehet, hogy a többi gyereket látva, akik ugyebár már oviban wc-zni fognak, Neki is megjön majd a kedve a bilire/wc-re.

Sok sikert, és kitartást! :)

2012. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

látom vannak még éjjeli-baglyok rajtam kívül is :) nem is számítottam ilyen gyors válaszokra :)

köszönöm szépen!

2012. júl. 21. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Enyém most szokott rá a wc-re, 4 éves...Amúgy a kiscsoportosok fele kb bepisil délutáni alváskor, vannak akik bekakilnak, az égvilágon senki nem problémázott nálunk ezen.
2012. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék róla.Nyugi egy 3 évessel előfordulnak balesetek az oviban.Ha meg csak pelusba tud csak kakilni a gyerkőc akkor nem is derül ki.Ne erőltesd mjd leszokik róla.Kitartást kívánok nektek!
2012. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!

mindenki zöldet kapott tőlem ! :)

2012. júl. 21. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!