Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2ésfél éves fiam csak pelusba...

2ésfél éves fiam csak pelusba hajlandó kakilni. Mit tudnék vele csinálni, h leszokjon róla?

Figyelt kérdés

Pisilés már megy bilibe jó rég óta,meg a wc-re is ki szokott kéreckedni,de a kakilás valahogy nem megy.Mikor kiviszem,mert szól,h kakilni kell,akkor olyan hisztit levág a wc-n,h ihaj.... Csak pelusba hajlandó.

Ti hogy szoktatátok a gyermeketeket a wc-re? Akármit mondok neki,semmi nem használ.... :S

Köszi a tanácsokat.


2011. jan. 30. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb és legokosabb dolog, ha vársz és nem sürgeted vele.
2011. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tán nincs 2 napja, hogy volt ugyanez a kérdés.
2011. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok, olvasd át a válaszokat, hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányom dettó. Csak légy türelmes, ne erőltesd!
2011. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Átolvastam a linket,mert igazándiból nem szoktam a Kisgyerekek témát olvasgatni,így nem tudtam,h vki már feltette a napokban ezt a kérdést.Bocsit kérek érte... :)

Az hogy nem adok rá pelust,azt már kipróbáltam,de annyira sír,h már alig kap levegőt,meg elkezd remegni az erős hisztitől,így a végén kap,nehogy baja legyen.Amúgy ő is azt csinálja,ha nem kap,akkor inkább nem kakil.

A pisilés is viszont tényleg egyik-napról a másikra ment neki,lehet a kakilás is így lesz.

Ha már olvastam az ovis témáról is.Kérdezhetek egyet?:

Mi augusztusban leszünk 3évesek,akkor tavasszal még nem lehet beiratni oviba,ugye?Évvesztes lesz?Szeptembertől nem tud még kezdeni,gondolom?! Márciusban jön a tesó,ez is belejátszhat,h nem fogják még felvenni?

Köszi a válaszokat.

2011. jan. 31. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal be kell íratni, és szeptemberben már mehet, ha augusztusban betölti a 3-at.
2011. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Egyik ismerősöm azt mondta,h nem fogják felvenni,mert augusztusi,és főleg,h addigra már meglesz a tesó,és úgyis itthon leszek,nem kell beadnom....

De akkor utánaérdeklődök mindenképp.

Köszi :)

2011. febr. 1. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!