Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pelust használtatok...

Milyen pelust használtatok amikor már csak éjszakára adtatok a kicsire, vagy ha elmentetek vhova?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szobatisztaságra nevelésnél, mikor már nem pisil be, csak éjszaka adok rá pelust. Érdemes ezt a bugyipelenkát venni? Vagy jó a sima pelus is?
2012. júl. 16. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
bugyipelenkát, Liberósat. A másikat leszedi és nem is marad meg rajta a nagy pocakja miatt, ha nincs rajta body.
2012. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bugyipelenkat ,mert azt egyedul lehuzza ha elalvas elott meg pisilnie kell es visza is mint egy bugyit. szerintem lelkileg is jobb mert igy ugy erzi hogy ez mar nem igazi pelus es onbizalmad ad neki!
2012. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rendes pelenkát huggyst használtam,poloban sem csuszott le a hasárol.felesleges pénzkidobás a bugyipelenka,de akinek telik rá,annak oké.utánna bugyi jott,ha bepisilt,akkor áttöltöztettem,ennyi.
2012. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima pelenkát.
2012. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éjszakára moshatót adok neki, mondjuk mostanában már ritkán pisil be, így van hogy 3-4 alkalommal is vissza tudom rá adni. Amikor éppen nincs tiszta mosható, akkor kap rendes 5-ös méretű eldobósat (mi Müllerest használunk), azt is ha száraz marad, vissza lehet adni 2-3 alkalommal, elég erős a "tépőzárja".

Ha megyünk valahová kocsival, akkor nem adok már rá pelust, hanem indulás előtt közvetlenül rászólok hogy menjen pisilni, meg amint megérkezünk, akkor szintén rögtön pisilés, illetve sűrűn kérdezgetem, hogy kell-e neki.

25 hónapos, fiú.

2012. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta nehezen tűri a pelenkázást, azóta bugyipelenkát adok rá. (Libero)

1 hete nappalra szobatiszta lett, éjszakára még kell rá pelus.

Mindketten jobban szeretjük. Drágább, de szerintem megéri.

2012. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor nappalra már nem adtam rá pelust, éjszakára még sima pelust adtam rá, de csak 1-2-szer, mert utána már nem kérte, és nem is volt rá szükség.
2012. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!