Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekfogkrémeket...

Milyen gyerekfogkrémeket használtatok már és melyik vált be?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmex gyerekfogkrémet orvos tanácsára. Többiektől is hallottam, hogy az a legjobb. De csak akkor lehet használni, ha már ki tudja köpni a gyerkőc (mint minden gyerekfogkrémet). A fiamnak elkezdett elszineződni a foga és ez visszfordította.
2012. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elmexet nekünk is tanácsolták, meg a nenedentet,

mindkettőt megvettük, de csak a Gabi-t szereti, azzal mos csak fogat

2012. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nenedentet elvileg nem kell kiköpni. Nekünk ez van, mert még kicsi.

Utána én is elmexet akarok.

2012. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én Elmexet nem merek venni,mert azt olvastam róla,hogy meglágyitja a fogzománcot,úgy jutnak be a fogerősitő anyagok,viszont ha nem jól és nem elég alaposan van mosva a fog,akkor több kárt okoz,mint hasznot,mert akkor az ételmaradék anyaga is bejut a fogba és szuvasodást okoz! JA,és elmexet csak heti 1x lehet használni. Úgyhogy én inkább nem veszem meg.
2012. máj. 26. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt z infót honnan szerezted az elmexről?

Most megijesztettél,mert mi azt használjuk (vagyis a gyerek).

2012. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vademecum a kicsinek, Elmex a nagynak!
2012. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi használtunk már Nenedentet és Gabit. Most visszatértünk a Nenedentre, mert ezt szereti. Én is gondoltam már hogy megveszem az Elmexet, de nem merem, mert a fiam még nem köpi ki, sőt inkább eszi a fogkrémet. (26 hós)
2012. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Weleda
2012. máj. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor a gyerekfogkrémekről olvasgattam a neten, akkor bukkantam rá arra a cikkre,ahol leirta,hogy hogyan működik az elmex fogkrém,hogy miben más,mint a többi fogkrém. Egy másik cikkben meg azt,hogy heti 1x lehet használni.
2012. máj. 27. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi volt Nenedent

Most Gabi epres vagy málnás nem is tudom hirtelen.

2012. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!