Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hordozó kendős anyukák ti...

Hordozó kendős anyukák ti mennyi ideig használtátok a kendőt?

Figyelt kérdés

Főleg azok véleményére lennék kíváncsi akik alig vagy egyáltalán nem használtak baba kocsit. Mennyi idős volt a gyerek amikor elhagytátok a kendőt?

Persze akik ritkábban használják azok is írják meg nyugodtan a véleményüket.


2012. jún. 22. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 1 éves koráig, mert amikor megtanult rendesen járni, akkortól mindig menni akart, később pedig kismotorozott mindenhova.
2012. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Akkor ha mentetek valahova hosszabb útra akkor is kismotorral ment?
2012. jún. 22. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még 2 évesen használtuk,bár mi ritkán,inkább a csatos hordozót részesítettem előnyben.
2012. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Mei Tai -m volt,de nem szerette,nagyon ritkán maradt meg benne,akkor is csak ha álmos volt.
2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most 20 hónapos a lányom, nem volt sosem babakocsink.

Ha nem sietünk, akkor gyalog jön vagy motorral, ha sietünk a hátamon. Amennyiben gyalog indulunk, akkor is beteszem a táskámba a kendőt vagy karikás kendőt vagy erszényt, hogy ha elfárad, akkor ne karban kelljen cipelni.

2012. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudott járni (13 hónapos koráig) mindenhová kendőben/SSC-ben vittem. Utána minden sétánál kb. fele-fele arányban sétált, csatosban volt. Aztán ahogy egyre jobban bírta a sétát, egyre kevesebbszer kéredzkedett fel. Most 2,5 éves, inkább gyalogol vagy futóbringával jön, hordozni már csak akkor szoktam, ha túrázni megyünk.
2012. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak kendőt használtunk, hanem kocsit is. A kendőt akkor hagytuk abba, mikor más stabilan járt, onnantól csak akkor használtam, ha meg akartam nyugtatni, vagy mert beszaladtam egy boltba, postára (autózás közben), és nem akartam, hogy futni kelljen utána.
2012. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt babakocsink. 17 hósan tanult meg járni a lányom, addig kendőztünk, azóta nem marad meg benne. Most 19 hós, ha piacra megyek, csatosban viszem, ha orvoshoz/barátnőhöz/játszótérre, karikásban, ha nem sietünk sehová, akkor simán lábon jön és gyakran kéredzkedik karba. Sok szor már nem is viszek hordozót, eléggé jól gyalogol, karban meg akár félórát is bírom cipelni (tuti lenyomnán Bud Spencert szkanderben :p):
2012. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!