Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A multifunkcióskocsit meddig...

A multifunkcióskocsit meddig használtátok? Arra gondolok, amikor a vázon cserélhető a mózes, hordozó, sportülés.

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mózesben sajnos csak 7 hetes koráig maradt meg, utána a hordozóval jártunk sétálni is, na meg persze azt használtuk az autóban. Kb. 6 hónapos korától használjuk a sport részt, egy ideig csak döntve volt a háttámlája.

Így utólag visszagondolva nekünk fölösleges volt a mózes. Ha újra kezdhetném, akkor csak vettem volna egy sporttá alakítható, téliesíthető babakocsit, meg egy bébihordót. Olcsóbban is megúsztuk volna, mert így a szett volt 80ezer.

2010. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a baba hat hónapos koráig használtuk a mózest. Emelhető volt a háttámlája, így kb 4-5 hónapos korától ha nem aludt, picit nézelődhetett is. Ekkor cseréltük le a sportrészre, az is vízszintesig dönthető, így jól kihasználható. A kocsi esernyőre csukható, könnyű, és szerintem addig használjuk majd amíg csak szükség lesz rá. (top rider)
2010. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csak néhány hétig maradt meg a mózesben. Inkább a bébihordozót használtuk mi is. Egyetértek az első válaszolóval abban, hogy ha még egyszer babakocsit vennék nem vennék mózeskosarasat. Teljesen felesleges volt...
2010. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi teljesen kihasználtuk a mózes részét mivel augusztusi baba volt így télen csak azzal tudtunk menni sétálni.A babihordó részét viszont majd csak autósülésnek használtuk meg abban volt el kis ideig a szobában.A sport részét viszont már elég hamar kitudtuk használni mert hamar felült a babánk és nem volt neki elég ha a mozesnek a hátát emeltem meg.Viszont így hogy már tud járni nagyon ritkán használjuk a babakocsit, ahova csak tudunk sétálunk.Tako Jumper 3-1.Nagyon szerettem, kiszolgált de most már nincs kihasználva.13 hónapos a srácom.
2010. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel télen született a fiam, a mózest nagyon szerettem. Kb. 5 hónapos koráig használtuk, még éppen elfért benne a hidegben. Aztán egy kis ideig hordozóval jártunk sétálni, és 6 hónapos korától a sportrészt használtuk, a hordozót az autóban, meg ha vásárolni mentünk autóval, akkor csak a vázát vittük a kocsinak, a gyerkőcöt meg hordozóstól rá a vázra. A hordozót 9 hónapos korában cseréltük le gyerekülésre.... már kellett, de sajnálom, mert így ha elalszik az autóban vagy fel kell kelteni, ha vásárolni megyünk (mostmár megül a bevásárlókocsi felső részén), vagy visszük az egész babakocsit és talán visszaalszik, miután átraktuk, vagy el sem megyünk, hanem csak itthoni alvás után, vagy kocsikázunk még egy kicsit, hogy legalább a fél óra alvása meglegyen délután....

A sportrészt még télen használjuk, téliesíthetősége miatt, de nyárra már valószínűleg fogunk venni ilyen szaladgálós vékony sportkocsit. Akkor már 1,5 éves lesz nyár eljén.


Ha nyári babám lett volna, nem biztos, hogy ilyen kocsit vettünk volna, hanem olyan sportot, ami teljesen dönthető.

2010. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!3 hónapos a lányom és a mózest meg a babyhordót is használjuk!A mózest a nagy sétákhoz!A babyhordót meg amikor bevásárolni megyünk autóval!Mert ugye abban tudjuk bekötni az autóba,visszük a vázat és csak rárakjuk a babyhordót,így nem kell a bevásárlókocsiba/ra rakni!(mondjuk mi apával szoktunk menni nagybevásárolni,így Ő tolja a bevásárló kocsit és meg a babakocsit)Decemberben lesz 6 hónapos a babám és úgy tervezem,hogy az újévet már majd a sportrésszel kezdjük!


[link]


Ilyen babakocsink van!

2010. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!