Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesnek vehetek még úszógumi...

6 évesnek vehetek még úszógumit vagy inkább karúszót?

Figyelt kérdés
nem tud úszni

2012. júl. 7. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Úszó mellény? Szerintem még az a legjobb, nem akadályozza, nem kell fognia és talán még az úszásra is serkenti.
2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az úszómellény nem a legjobb, az örökké felcsúszik a gyerek nyakába, nem lát ki tőle és nem is tud benne rendesen mozogni, viszont valóban biztonságos.

A karúszónak és az úszóguminak is van előnye hátránya, én mindkettőt megvettem a gyerekeimnek és próbálgattuk, hogy mi válik be. Az úszógumiból olyan helyen ahol leér a lába simán ki tud bukfencezni, a karúszó pedig hullámokban nem tartja fent a fejét a vízen.

A legkisebb gyerekem most 2,5 éves, normál úszógumija még nincs, de a karúszó az itthoni medencében elég jól fenntartja a vízen, de ez csak derékig ér neki és nincsenek hullámok.

2012. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Az enyémek félévesen is karúszót használtak, mostanra 2 és 4 évesek, nagy biztonsággal úsznak. :-) Sose volt úszógumijuk.
2012. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anya1 ***** válasza:

Miért ne vehetnél?

Felnőtt méretig vannak úszógumik!


A 2 és 4 évesek nem úsznak biztonsággal hanem aranyosan lelkesen pancsolnak.


5-6 éves kor alatt nem tudnak úszni a gyerekek annyira,hogy azt annak lehessen nevezni és biztonságos legyen.

2013. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!