Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen úszógumit vegyek 2,5...

Milyen úszógumit vegyek 2,5 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Néztem a biztonsági gumikat, de azokból a legtöbb csak 10-11kg van. Találtam biztonsági öveset 6.000-ért, és vannak a hagyományos, illetve a beleülősek! Ennyi idősen a hagyományos még nem elég biztonságos Neki, ugye? Tippek? Most megyünk először nyaralni Vele, nincs tapasztalatom4
2012. jún. 19. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már való neki a hagyományos.

2 éves volt a lányom, amikor először nyaralni voltunk vele tengerparton. Vittem a beülős úszógumiját, amit babakorában használtunk, de már nem volt hajlandó benne lenni. Aztán látta hogy másoknak van úszógumijuk, ő is akart, vettünk is neki, és már tudta használni. Nagyon élvezte, hogy szabadon mozoghat benne a teste. Persze az elején mutatni kellett neki, hogy hogy kell használni. 2.5 évesen már karúszót is használt.

A legkisebb méretet vedd meg, amiből nem csúszik ki olyan könnyen. Úgyis pár száz ft-ba kerül, ha mégsem jó még neki, akkor elteszed, nem egy nagy beruházás.

2012. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekunk sem a karuszo, sem a beulos nem valt be. Harmadikra a Swimtrainer markajuval probalkoztunk, es ez nagyon jo! 3 meretben letezik, mi 2 evesen mar a narancssargat hasznaltuk ( felfujhato uszogumi es melleny egyben), csak ajanlani tudom! Egyszer belepottyant vele a medencebe, de igy sem merult el, minket meggyozott.
2012. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt nem tudod véletlenül melyik méret a legkisebb? :) Mert olyanokat látok, hogy cm-ben van megadva mindnek az átmérője, és ebből nem tudom melyik lenne jó.
2012. jún. 19. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A piros a legkisebb, nekünk ilyen van, és fél éves korától használta. Most 2,5, de az idén még nem próbáltuk. Elvileg 18 kg-ig jó.

[link]

2012. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!