Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most hogyan tovább? Szobatiszt...

Most hogyan tovább? Szobatisztaság. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2 éves kisfiamról 2 napja délutánonként levettem a pelust.Volt egy párszor baleset.Tegnap pl 4x a földre pisilt,vagy a szőnyegre (nincs rajta se gatya semmi). Ma mikor levettem.Mutatta a pelust,hogy kakált.Kivittem az udvarra a pelust mire bejöttem a bilibe kakilt.Mondta is mikor bejöttem,hogy anya puki.

Szerintetek érdemes egész napra levenni a pelust?Alvásnál van még rajta,meg ha megyünk valahova.Amúgy alapjába véve rengeteget iszik,tehát sokszor is pisil.


2012. júl. 5. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én 2 éves lányom tegnap pisilt először a vécébe:))

Egész nap bugyikában van,kimegy az előtérbe és a padlóra pisil ha nagyon sürgős neki.

Szerintem nyugodtan hagyd pelenka nélkül:)

2012. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hány pisit meg kakit takarítottam fel tavaly nyáron, mikor szobatisztaságost "játszottunk"....Hajajaj, ez benne van a pakliban!:)

Majd egyszercsak fordul a kocka és a bilibe fog minden menni....

2012. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy tegnap 4 baleset volt,ma 1, a többi mind a bilibe ment.Tegnap porszívóztam, bement a szobába (ott volt a bili) belepisilt és boldogan hozta,hogy borítsam ki.Akkor folytassuk?Tehát érett a szobatisztaságra?Meglepődtem ma is,hogy magától belekakilt a bilibe,mert eddig ilyen nem volt,igaz baleset sem.Párszor elmondtam,hogy a bilibe kell kakilni és pisilni.
2012. júl. 5. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a szobatisztaság szezonja. :)

Az én kisfiam 2 éves és 2 hónapos, egy hete vettem egy nagy levegőt, és levettem róla itthon a pelust. Az első két-három nap semmi eredmény, mindent összepisilt, aztán egyre jobb lett, ma pedig még nem is történt baleset! :)

Mondjuk ő csak a kakinál szól előre, a pisinél az van, hogy kérdezem, kell-e, ha azt mondja, nem, akkor oké, ha igen, akkor ráül, és azonnal pisil. De magától még nem jut eszébe.

Szerintem nyugodtan vedd le róla egész napra, nyilván lesznek balesetek, de ezt aligha lehet megúszni. Sok sikert!

2012. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!