Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tovább? (szobatisztaság)

Hogyan tovább? (szobatisztaság)

Figyelt kérdés
2 éves kislányom, itthon nagyon ügyesen bilibe pisil, kakil, de ha elmegyünk itthonról, ráadom a pelust. Mit csináljak ha a bevásárlás közepén, vagy az utcán szól, hogy pisi-kaki?
2011. jún. 27. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoktasd hozzá, hogy indulás előtt mindig pisiljen. 2 órát ki kell bírnia utána, elvileg akkor igazán szobatiszta, ha tudja tartani a pisit hazáig.

Vészhelyzet esetén ott a bokor vagy kerestek vécét.

2011. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha pelusban indultok el otthonról, akkor szól, hogy pisi lesz? Mert ha nem, akkor feltehetőleg bugyiban sem tenné. Ha szól, akkor sztem se adj rá pelót, mindenben egyetértek az előttem szólóval. Indulás előtti utolsó percben dobass vele egy pisit, és a játszón, parkban vagy erre alkalmas helyen is megkérdezheted, hogy nem kell-e pisilni.
2011. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se adj rá pelát. Bevásárló központban van wc, játszón, meg lehet a fűbe. De nálam mindig van eldobható bili,és egy váltás ruha "baleset esetén". Ilyenkor nyáron elég egy kis bugyi, rövidgatya a táskában pluszban.
2011. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szól, ha jön a pisi, de a pár másodperc múlva már jön is. Itthon egyből ráültetem a bilire, de az utcán nem akarom pisiltetni, és mire wc-t találunk? A játszótér más , ott nem adok rá pelust.
2011. jún. 27. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez gyakran történik, akkor én adnék még rá pelót, ha csak egyszer-egyszer, akkor nem. Váltás ruhát én is viszek magammal hosszabb távollétre, bár eldobható bilit nem. 2. voltam!
2011. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!