Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lefogna valaki? Agyonütöm a...

Lefogna valaki? Agyonütöm a gyerekemet!

Figyelt kérdés

Azt hittem alszik, síri csend volt a szobájában. Amikor hallottam a hangját bementem hozzá, hát mi tárul a szemem elé? Alvás helyett kidekorálta a falakat. Az anyagot a fenekéből szedte.

Agyonütöm!!!


2012. jún. 29. 16:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jajjjj angyon jót nevettem ezeken a történeteken! Az enyém még kicsi, de ha ilyet csinálna biztos nem nevetnék...

Barátnőm mesélte, hogy ő kiskorában kakitutajt csinált fürdés közben. A fogkefe volt az árbóc :)

2012. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Hát tuti nem nevetnétek, ha a Ti falatokon lett volna. Fehér a fala és tele van neki falmatricával. A Verdás falat kente össze, azt mondta autópályát akart rajzolni. Mondtam neki, hogy akkor inkább adtam volna hozzá szürke ceruzát.


Kedves egyik válaszoló. Nem akarlak elkeseríteni, de én is azt hittem ennyi idősen több esze lesz! Hát nem, inkább olyan, mintha menne el neki. :( Az oviban rengeteg baromságot tanulnak egymástól.

2012. júl. 1. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!