Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lefogna valaki? Agyonütöm a...

Lefogna valaki? Agyonütöm a gyerekemet!

Figyelt kérdés

Azt hittem alszik, síri csend volt a szobájában. Amikor hallottam a hangját bementem hozzá, hát mi tárul a szemem elé? Alvás helyett kidekorálta a falakat. Az anyagot a fenekéből szedte.

Agyonütöm!!!


2012. jún. 29. 16:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem vigasz, de gondolj arra, ezzel a sztorival 16 év múlva arathatsz az aktuális barátnőjénél.

Néha kínomban azt mondom az apjának, nem baj, ha ezt csinálta (amikor már nála is szakad a cérna és ő akarja agyonütni), legalább lesz mivel zsarolni, ha kamasz lesz. :)

2012. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam anno két doboz popsikrémet kent föl a falra alvás helyett :-)
2012. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Azt szívesebben takarítottam volna.

(köszönöm szépen a moderátornak a törléseket)

2012. jún. 29. 18:06
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Most én is nagyokat kacagtam a történeteden. :D

Az én gyerekeim még nem csináltak ilyet, nem tudnám, hogy hasonló helyzetben hogyan reagálnék. :D

2012. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de ezen most én is jót mosolyogtam,nyílván,ha az én gyerkőcöm csinálta volna...háát biztos mérges lennék.Erről most az jutott eszembe amikor a lánykámnak hasmenése volt szegénykém,már szobatiszta volt mégsem ért ki egyszer sem a wc-re,végig locsolta az egész utat...hát volt mit nekem is takarítani.
2012. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Legalább lefényképezted? 18-20 év múlva elég vicces lenne nézegetni.

Én biztos sírva fakadnék, ha ilyet csinálna a lányom. Később nevetnék rajta, de első látásra tuti sokkot kapnék.

2012. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Most már lehiggadtam, a fiam is alszik, nem ütöttem agyon.


Nem fényképeztem le, de jó lett volna, mert az apja el sem hitte amikor mondtam neki. De mivel teljesen ledörzsöltem a festéket is a falról, így a végén rájött, hogy nem viccelek. Nem az angyalok közül szalasztották a fiunkat, inkább egy égetni való kisördög, de még csak hasonló húzásai sem voltak eddig.

2012. jún. 29. 21:50
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek még, és nem volt jobb dolga. Nem szabad hibáztatnod ezért. Az én 21 hónapos kislányom 2 hete alvás után (nem mentem be rögtön amikor ébredt, csak kb. 3 perc múlva) leszedte magáról a száraz pelust. Az ágy egyik végébe pisilt, másik végébe kakilt, amit aztán tisztességesen "szét is pakolt" mindenfelé. Haja, padló, ablak stb...
2012. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ne igedegesítsetek, én mindig azzal nyugtatom magam, hogy nem tart soká, mire 4-5 éves lesz, már több lesz az esze... Most kétségbe estem!!
2012. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De jót röhögtem:) a fiam 17 hós még nem csinált semmi ilyesmit de hogy ezek az ördögök miket ki nem találnak:) Jajj lehet az én falamon látnám nem röhögnék:)
2012. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!