Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsikezdéshez valami jo...

Gönczöl Timi kérdése:

Bölcsikezdéshez valami jo immunerösitöt 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdjük a bölcsit és addig van 2 honap,de tanácstalan vagyok mit adjak a kislányomnak amivel egy kicsit felerösithetném az immunrendszerét.Tudom ,hogy létezik a közösségi megbetegedés,de szeretnék azért valamit tenni,hogy ezt a minimálisra le tudjam csökkenteni.

2012. jún. 29. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi óvoda előtt kezdtük a Ribomunylt, azt nem tudom, mi lett volna, ha nem szedik a lányaim, akkor több betegséget kaptak volna-e el. [link] Ha jól emlékszem, viszont fél éven keresztül szedték, tehát tavasszal kezdték el, mert havonta pár napig szedik, aztán kimarad, következő hónapban újra és így tovább. Ha az orvos felírja, megadja hozzá a pontos használati utasítást is.
2012. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam is azt szedte és jó!!!Ez kifejezetten a felsőlégúti betegség ellen véd,de tényleg jó.Valóban fél évig kell szedni,érdemes lenne elkezdeni,h mire jön a hideg okt-nov,taknyos-orrfolyós idő védve legyenek!
2012. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sensolite...bár ez egy drágább megoldás, de nagyon jó immunerősítő. Én a terhesség alatt jártam és egyszer sem voltam beteg, pedig általában egyszer kétszer tuti elkapok valami náthát, stb téli szezonban.
2012. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a MultiTabs Immuno vált be (1/2 tabl), + heti 2*45 perc sókamra.

A fiam nagyon hajlamos a légúti fertőzésekre, a világon mindent kipróbáltunk (Ribomunylt is beleértve), de ez a kombináció volt csak hatásos.

2012. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A C21 Immunityre szavazok :). Orvos barátunk ajánlotta. MLM renszerből vásároljuk. Minden fertőzéstől véd. 50 poercen belül hat. A kislányom egy éves kora óta használja, de a keresztgyerekeimnél is bevállt (8 és 13 évesek). Nincs hiányzás suliból, bölcsiből. Kb 80 ft egy napi adagja. (Nekünk még 20%-kal olcsóbb, mert partneri áron vesszük.) Szívesen adom a kódom, ha kipróbálnátok:).

2,5 éves bölcsis kislány anyukája, Bp.

2012. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!