Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen csípés lehet? Mivel...

Milyen csípés lehet? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2,5 évesemet valami csipkedi, a csípés helíén pici fehéres hólyag lesz, és körülötte kb. 1 cm-es szélességben bepirosodik a bőre. Hiába teszek rá fenistilt, adok neki calcimusc-ot, ugyanolyan piros, viszket neki, nagyon nehezen múlik el, kb. 1 hét alatt. Mi lehet ez?
2012. jún. 23. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nem bárányhimlős??????
2012. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
][img] [link]
2012. jún. 23. 17:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy bárányhímlő, volt egy csípése a múlt héten, ami nagyon bedagadt, voltunk vele dokinál, azt mondta az is csípés volt, ezek is olyanok, mint az volt, csak ezek nem dagadtak be. Töltöttem fel képet is. Köszi
2012. jún. 23. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem hangya?A lányomé is így nézett ki.Mi hangyára gyanakodtunk.Mindent kipróbáltunk, de tényleg nehezen múlott el.Ecetes vattát rátettem pár percre.Talán még ez volt a hatásosabb.Naponta 3x Fenistillel kentem még be.
2012. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a szúnyog csípés helye néz így ki.Csak a miénk idővel csúnyább is:(

A mentolos felrázóssal kenegetem,meg adok neki cetirizin cseppet,mert a lányom allergiás a csípésre:(

2012. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az enyémnek is dettó ilyen,csak nagyobb a piros folt és a dagadás.

én aloe förstöt fújok rá neki,vattára is,és 2 nap alatt lejjebb ment a dagadás.

2012. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak egy észrevétel: ha fenistillel vagy más csípésre való kenőccsel kenem, akkor a hólyag a középen kifakad, nehezen sebesedik be, elvakarja, nagyon nehezen gyógyul, viszont azt vettem észre, hogy ha hintőporral kenem, akkor rögtön elkezd leszáradni, és sokkal hamarabb besebesedik.
2012. jún. 25. 10:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja aloe first-öt és rendes aloe vera növény nedvét is kentem rá, nem nagyon használnak nekünk.
2012. jún. 25. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!