Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha októberben kistesó születik...

Ha októberben kistesó születik, akkortól már nem maradhat egy nagycsoportos gyermek továbbra is délutánra az oviban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne maradhatna?! Hogy jutott ez eszedbe?
2012. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen maradhat!!!Nekem most 5 éves,középsős a nagylányom,márciusban született a kistesó,és azóta is marad délutánig,nem is volt ez kérdés az oviban.Attól nem kell a gyermek napirendjét felborítani,mert te otthon vagy a kicsivel.
2012. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam ovijában csak azoknak szóltak,hogy vigyék haza a nagyobb tesót ebéd után,ha már úgy kezdte a kiscsoportot,hogy volt tesó.

Az én fiam a 2.évet kezdte az oviban,amikor megszületett az öcsi,volt kialakult rendszere,amit nem akartunk megbolygatni,így uzsi után mentünk érte.

2012. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem maradhat.Nekem is van egy most 4 hónaposom.A tesó nem alhat az oviban.

Emiatt pár szülő panszt tett, de az óvodavezető akkor is kitart az mellett, hogy haza kell vinni.

2012. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó Válaszoló! Amit írsz az törvénytelen! Az önkormányzatnál jelenteni kell! Az óvoda egész napos ellátásért veszi fel a pénzt többek között a ti adódokból is, majd mégsem végzik el a munkájukat. Ez ugyanaz mint amikor egy orvosi beavatkozást elszámolnak a tb felé, pedig meg sem történt.
2012. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem értem miféle dolog ez a délben hazajárás??!! engem az irritál nagyon, hogy nálunk is elviszik páran a gyereket és az enyém meg kisírja a púpját,hogy ő is akar, mert irigykedik.......ilyen a gyerek. én meg nem tehetem meg,hogy hazavigyem mert ugye meló van. ha már egyszer ovis akkor legyen ott egész nap. minek viszi egyáltalán akkor be? arra a pár órára? behozza 9-kor 1-kor elviszi.

a többi gyerek meg irigykedik.

2012. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok.Most az egyik szülő az önkormányzatnak írt levelet, többek közt emiatt.

Sőt!Tegnap panaszkodott valaki, hogy lassan 4 éves lesz a fia.Vitte már volna oviba, de az óvodavezető azt mondta, hogy maradjon csak otthon, mert az anyuka GYED-en van.Jó nem?Most szeptemberben újra megpróbálja, hátha.Minek is az ovi?

2012. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!