Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felveszik 2.5 éves (októberben...

Felveszik 2.5 éves (októberben tölti a 3-at) fiamat óvodába, ha otthon vagyok a kicsivel (2 hónapos)?

Figyelt kérdés
Kell munkáltatói az óvodákba?
2012. ápr. 2. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira nagyon a helyi ovitól függ!

Nálunk felveszik, de van, ahol nem. érdeklődj nálatok mi a helyzet, munkáltatói nem kell.

2012. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beiratkozás előtt érdemes odamenni,ha nincsen nyílt nap?Hallottam olyat,hogy beiratkozásnál tudni kell,hogy melyik csoportba szeretném iratni.
2012. ápr. 2. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, nálatok engedik-e. Nálunk mehet a nagyobb gyermek, ha az anya otthon van a kicsivel. De több önkormányzat nem engedi. Mi márc. közepén voltunk beiratkozni oviba, ott megmondtuk, melyik csoportba szeretnénk íratni a gyermeket. Mondjuk mi eleve ebbe a csoportba szerettük volna, már idő előtt szóltunk, legyen itt helye a fiúnknak. Ha nincs elképzelésed, gondolom azért lehet választani, vagy ahol van hely.
2012. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem most tölti a két évét a fiam, beiratkozás két hete volt. De nekünk azt mondta az óvodavezető, hogy mivel otthon vagyok a kicsivel, majd csak 3 évesen kellene vinni.

(amúgy ősztől mehetne)

Szóval felvenni felveszik, csak nem fog még kezdeni.

2012. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk felvették májusban az akkor 2,5 éves lányomat, de csak dec-ben kezdhetett, a 3. szülinapja másnapján. Nálunk volt hely, én is itthon vagyok a picivel.

Ha sokan vannak felétek, akkor nem veszik fel.

2012. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van hely, felveszik. Időponttól is függ, most már nem szívesen fogadnak új gyereket, lassan jön az év vége. Lányomat tavaly április végén már hazaküldték.
2012. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!